Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szégyenlős vagyok. Nem mernék...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős vagyok. Nem mernék levetkőzni a barátom elött. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Én 14 és fél éves vagyok és szűz, a barátom 16 és előttem volt egy kapcsolata amibe elveszítette a szüzességét, és persze jöhetnek azok a válaszok amikbe leírjátok h 14 évesen még nem a szeretkezésen kéne járni az eszemnek de ha mégis megakarna történni,mit tegyek h ne legyek ennyire szégyenlős? A válaszokat előre is köszi:)❤️
2015. jún. 22. 18:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Vetkőztessen le ő.

Jobb ötletem nincs :D

2015. jún. 22. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát az addig oké,de attól én még szégyenlős maradok:D
2015. jún. 22. 18:50
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj... Elméletileg azért can veled a barátod, mert szeret és akkor a külsődet is szereti. Pont ugyanannyi látszik kívülről ruhában mint ha leveszed! És am ha meg akar történni akkor valszeg ő fogja kezdeni és majd ő vetkőztet! Nincs semmi szégyelni való! És 14 évesen hát nem mondom h tedd meg, deee azt se h ne!
2015. jún. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Eddig volt már valami csókon kívül?
2015. jún. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#3 van benne valami.. Igen mondjuk en is attol tartok h meg nem kene:/

#4 nem volt

2015. jún. 22. 19:37
 6/8 A kérdező kommentje:
Tartok tole h nem kene de azert kivancsi vagyok h milyen lehet es most nem tudom eldonteni h keszen allok e mar ra vagy sem
2015. jún. 22. 20:16
 7/8 anonim ***** válasza:
69%
Úgy gondolom még várnotok kellene ezzel, főleg, ha szégyenlős vagy és bizonytalan. És szerintem megvárhatnád míg betöltött legalább a 15-öt mert még nagyon fiatal vagy. Nekem még barátom sem volt, de én ennyi idősen biztos, hogy nem vetkőznék le senki előtt, de ez csak az én véleményem. 14/L
2015. jún. 22. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ azthiszem megfogadom :)
2015. jún. 22. 21:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!