Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan lehet levetkőzni a rút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet levetkőzni a rút kiskacsa szerepet?

Figyelt kérdés
Tizenéves koromban végig elég csúnyácskának számítottam, öltözködésben, testalkatban is. Egyetem alatt el kezdtem kikupálódni, jelenleg ott tartok, hogy reális mércével mérve nem vagyok rossz nő, amit tudtam öltözködéssel, sporttal, igényességgel kihoztam magamból. Mégsem vesz észre senki, mert én továbbra is csak annak a kis tinilánynak érzem magam, akit kinevettek és elkerültek. Mit lehet ezzel kezdeni? Úgy érzem, hogy így soha nem lesz kapcsolatom és örökre egyedül maradok, akármit is teszek.
2015. jún. 19. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
58%
Ismerkedj emberekkel, igazából mozdulj ki, legyél vidám szórakozz, ne törődj a múlttal.
2015. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Lehet eddig sem az oltozkodesed, az sporttalansagod es az igenytelenseged volt a gond.
2015. jún. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
77%
küldj képet, máshogy nem tudjuk megmondani
2015. jún. 19. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

tételezzük fel, hogy a külsőd rendben van. Ha az rendben van akkor marad a viselkedésed, a hozzáállásod, a "hol" és a mikor.

Amihez pedig ismerni kéne.

2015. jún. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Igen, pont a viselkedésemmel van a gond, pont ezt írtam le én is a kérdésben. Nem az, hogy kötekedő lennék, nem vagyok elég nyitott, nagy a pofám vagy akármi, hanem nem vagyok valami kezdeményező, nem akarok az emberek nyakán lógni, mert évekig csak a grimaszokat kaptam, hogy hogy gondolom, hogy én, a kis senki odamegyek a valakikhez ismerkedni. Ehhez még hozzájön, hogy rám se nézett senki, illetve inkább levegővé is váltam, hogy ne bántsanak, ha már jó szavuk nincs hozzám. Ezt magamtól is tudom. Azzal is tisztában vagyok, hogy nem a külsőn múlik a dolog teljesen. Pont ebben szeretnék tanácsot kérni, hogy hogy változzak meg, hogy ne érezzem magam egy kis csirának, akinek a sarokban a helye, miközben én is vágyom arra, hogy ne legyek egész életemben egyedül.
2015. jún. 19. 15:27
 6/9 anonim ***** válasza:
Lesz párod, nyugi! Nem egy kicsit csúnyácska csajjal ismerkedtem annak idején az interneten, már mindegyiknek párja van néhány éve. Előbb-utóbb neked is lesz.
2015. jún. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

És most mivel töltöd a napjaidat? Már dolgozol? új emberek közt vagy? vagy még tanulsz? Van valami amit a munka vagy tanulás közt csinálsz, azon kívül h hazamész?


Amúgy meg az ponthogy marhaság, hogy "hogy képzeled azt h odamész ismerkedni" ponthogy h csodának számít egy nőtől az ha ő megy oda ismerkedni.

2015. jún. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hattyúnak kell születni.
2015. jún. 19. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Tanulok, mellette eljárok sokat társaságba. Nálam az is csoda, ha hozzám odajönnek.
2015. jún. 19. 23:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!