Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene csinalnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene csinalnom?

Figyelt kérdés
Meg soha nem volt baratnom de mar nagyon ugy erzem hogy kellene egy. Szerintetek mit kellene tennem hogy sikeruljon valakivel osszejonnom? Es van egy kis nehezseg is: Nemetorszagban elek es meg nem megy perfektul a nyelv :(

2015. jún. 18. 13:44
 1/5 anonim ***** válasza:
ismerkedhetsz ottani magyar lányokkal...akár először netről...
2015. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szívááás
2015. jún. 18. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Igen probaltam mar, de Facebook-om nincs es nem is szeretnek rajta regisztralni.
2015. jún. 18. 13:49
 4/5 anonim ***** válasza:
én is sokáig így voltam... aztán tapasztalatból rájöttem pár dologra és jönnek a lányok mert mostmár értem valamennyire hogy mit akarnak... és nem nem a páwákat meg a yoloswageket!!!
2015. jún. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
akkor kiket?xdd
2015. jún. 18. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!