Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne ceinálnom? Kéne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne ceinálnom? Kéne bármit csinálnom? Lehet bármit csinálni

Figyelt kérdés

16 éves vagyok és egyenlőre elkerült a szerelem több alakalmam is lett volna "összejönni" lányokkal, de az utolsó pillanatban mindig azt mondtam : "Kösz, de kösz nem" Jó persze nem ezekkel a szavakkal, de remélem átmegy a lényeg :D Tehát félek. Félek hogy életem legszebb évei homokszemekként hullanak ki a kezeim közül. Nem volt mág barátnőm, lehet nem is lesz. Nem tudom hogy hallotátok e már azt hogy: Egy lánynak három állapota lehet: Szép, okos, és elérhető. Ebből a háromból legfeljebb kettő teljesülhet. Ez kifejezetten igaz rám lehetett volna kapcsolatom egy Elérhető oks lánnyal de ronda volt ezért inkább passzoltam. A lehetett volna kapcsolatomat úgy értsétek, hogy randiztunk, nem csak annyi hogy visszaírt fb-n :D


Tehát félek. Valamit rosszul csinálok? Nem kéne ennyire válogatnom, a következő lehetőséget, el kéne fogadnom?


Eléggé kettős érzésem vannak. Minden szempontból szűz vagyok, és nagyon érdekelne milyen smárolni, meg persze a többi dolog... De mindig amikor oda kerülnék hogy na most akkor smárolunk akkor úgy döntök , hogy nem nekem ez nem kell, és inkább szakítok szegény lánnyal... :(


Tehát a kérdésem összefoglalva, az én korombon, lehet/megéri/jó ötlet, szerelem nélkül kapcsolatot kezdeni?


Köszönöm, hogy végig olvastad. Sablon válszokkal kérlek kíméljetek


16/f



2015. jún. 17. 00:45
 1/5 anonim válasza:
56%
Na figyelj! A szerelem senkit nem kerul el, teged se. Azert mert eddig nem talaltal magadhoz illo lanyt meg annyi eved es lehetoseged lesz megismern, hogy csak na :) Ne gyere ossze ojannal aki igazabol nem is tetszik neked. Inkabb vard ki a normalisat. Az hogy nem mersz a lannyal smarolni az abbol is kovetkezhe, hogy nem szereted, azaz nem szabad szerelem nelkul kapcsolatot kezdeni. En nagyon sokaig kerestem a hozzam illo lanyt es megtalaltam. Mindenki megtalalja az igaz szerelmet csak nem szabad feladni!! Keresni kell. :) (bocsi ekezetek miat, telorol vagyok. Azert remelem segitettem :) 16/f
2015. jún. 17. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én is hasonló helyzetben vagyok, mint te, csak én már 18 éves vagyok. Sok nővel kavartam, de valamikor én nem kellettem, máskor nekem nem kellett az illető. Én is szűz vagyok még és nem zavar, maximum egy kicsit. Még nekem is bőven van időm keresni a szerelmet, nemhogy neked :)

f18

2015. jún. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
csinald azt hogy varsz es legy turelmes:) a varakozas mindig megterul^^ 17/L
2015. jún. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat nagyon sokat segítettetek, ment a zöld pacsi mindenkinek :)
2015. jún. 17. 11:52
 5/5 anonim ***** válasza:

Ezt a három lehetőséges dolgot cáfolnám. Eddig minden évben a kitűnő voltam, elérhető vagyok, sajnos, és hát..szép is (ez most nagyképűen hangzik, de tényleg nem olyan okos, elérhető, de ronda lány vagyok).

Soha nem volt semmiféle kapcsolatom, soha nem hívott el senki sehova, sőt, a fiúk többsége még hozzám sem mer szólni. Szerintem taszítom őket, vagy nem is tudom...mondjuk tény, hogy nem keresem gőzerővel a társaságukat, de akkor is kicsit elkeserítő.

De a kérdésedre válaszolva: szerintem nem túl jó ötlet "szerelem" nélkül kapcsolatot kezdeni, csak a lány szívét töröd össze, ennyi.

Egyébként meg mindig van remény!😉 (reméljük😄)

2015. jún. 21. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!