Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit kéne csinálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne csinálnom?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretwk egy fiút kb 10 hónapja. Es egy honapja tudta meg h tetszik nekem.. es kikosarazott. Kb 2 evvel idősebb nálam. A suliból senkinek se tetszik.. a barátaim szerint nagyon ronda.. Megértem h nem akar tőlem semmit mert más tetszik neki. De akárhányszor meglátom sírni tudnék. Ha nem vagyok társaságba vagy ha órán vagyok csak rá tudok gondolni.. És egyszerűen szörnyű érzés hogy nem lehet az enyém. Mit kéne csinálnom? Hogyan tudnám elfelejteni őt? Úgy érzem h sehogy se tudnám.

2015. máj. 22. 21:37
 1/6 anonim válasza:
Ezt így írd meg neki, hátha meghatja az hogy nem mástól tudja meg hanem tőled.
2015. máj. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez kizárt dolog! Mert én nem tudom
2015. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
mégis miért tetszik annyira?
2015. máj. 22. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Minden tetszik benne.
2015. máj. 22. 21:56
 5/6 anonim ***** válasza:

szóval nagyon bejön? nem mész oda hozzá?

izmos menő gyerek?

2015. máj. 22. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Már beszéltem vele. Azt mondta h jó csaj vagyok..de nem akar tőlem semmit. Egyáltalán nem izmos gyerek
2015. máj. 22. 22:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!