Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szereti meg az exet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szereti meg az exet?

Figyelt kérdés
Osszejottem egy fiuval, akivel mar jartam egyszer. Am elottem volt egy 9 es fel honapig tarto kapcsolata, ismerem a lanyt akivel akkor jart. A baratomnak o volt az elso "nagy" szerelme. Van egy tarsasagunk, amibe az a lany is bele tartozik. A baratom neha szoba hozza kettonk kozt, persze nem ugy, hogy hianyzik neki vagy barmi, csak mintha egy random masik spanunkrol beszelnenk. Kicsit zavar, mert ugy erzem meg mindig kotodik hozza. Adtam neki egy karkotot, amit egy pias partiban lenyult tole a csaj, es alig alig keres amikor lent van a lany is. Illetve, nekem ez a meglatasom:( Mit tegyek?

2015. jún. 14. 22:06
 1/1 anonim ***** válasza:
egy BARÁTI társaság, tudod have, span, ismi, nem hinném hogy van mi miatt aggódnod, főleg hogy már voltatok együtt tehát nem véletlen hogy megint együtt vagyok
2015. jún. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!