Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 17 éves létemre még nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves létemre még nem tapasztalhattam meg soha a szerelem érzését. Milyen valójában?

Figyelt kérdés
Sajnos a szerelmet nem nekem találták ki. Eddig még mindig csak egy oldalú volt, sohasem volt kölcsönös..pedig annyira vágynék rá...hogy valakit megöleljek, mellette aludjak el...pontosan milyenek ezek az érzések? Milyen azzal a pasival ölelkezni,csókolózni,elaludni,együtt lenni akit nagyon szeretsz? Úgy szeretném már én is megtapasztalni.. :(
2015. jún. 2. 20:10
 1/10 anonim válasza:
Nővel éltem át, de fantasztikus. Van lehetőséged átélni, csak nem veszed észre a megfelelő, hozzád passzoló fiút.
2015. jún. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:

inkább hallgass egy kis zenét :)

https://www.youtube.com/watch?v=Ztk9zD4Qr0Q

2015. jún. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Lesz rá alkalmad hidd el.
2015. jún. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Addig örülj ameddig nem vagy szerelmes :D Abból csak a baj van
2015. jún. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
egyoldalú a legjobb
2015. jún. 2. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Én is 17 vagyok csak fiu.ez a helyzet velem is bar en nem parazok ra ennyire....bulizni se jarok ahol mondjuk ismerkedhetnek,csak autos motoros talalkozokra ott meg ritka q velem hasonlo koru lany.Majd lesz valahogy :-)
2015. jún. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
En is 17 vagyok es lany. Egyszer voltam szerelmes, azt se viszonozta. Ha nem koncentralsz nagyon arra hogy boldog legyel elobb utobb anelkul hogy eszrevenned megtalal a boldogsag. (remelem)
2015. jún. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
addig örülj míg nem vagy szerelmes...
2015. jún. 4. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Valójában? Szar...
2015. jún. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Ha szerelmes vagy...

Nem feltétlen gondolsz rá állandóan, de ha eszedbe jut nehéz kiverni a fejedből.

Ha meglátod a nevét valahol, vagy egy képet róla, akkor megdobban a szíved.

Valami megragadott téged, valami ami nagyon tetszik neked benne. Akár egy apró kis figyelmesség vagy egy mosoly. Mindig emlékezni fogsz arra a pillanatra.

Ha pedig netán meg is ölelt a "szerelmed" ami lehetetlenségnek tűnt (testi kontaktus), este mielőtt elalszol átöleled a párnád úgy, ahogy őt, és felidézed a pillanatot....


A többiek pedig miért írják azt, hogy szar?

Azért mert a világ legszarabb érzése az, hogy mindezt mikor felidézed, rájössz, higy nincs ott veled. Pedig szeretnéd hogy ott legyen...



Remélem segítettem! Amúgy fel a fejjel, pár hónapja én is ugyanebbe a szituba voltam. Nyitott szem, nyitott lélek!

2015. jún. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!