Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy ismerted meg a jelenlegi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerted meg a jelenlegi parod?

Figyelt kérdés
eloben vagy neten keresztul? mennyire nehezen / konnyen talaltal eddig parra?

2015. máj. 29. 18:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Hát személyesen mutatta be az exem... 2 évig legjobb barátom volt, egy megállapodásból megpróbáltuk milyen lenne ha mi ketten együtt lennénk, aztán a végén tök jól sült el, mert egymásba szerettünk XD
2015. máj. 29. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
egy netes játékban, AION-ban xD . 4éve együtt vagyunk.
2015. máj. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Bárhol tudok ismerkedni.Könnyen találtam társra, már amikor akartam:D
2015. máj. 29. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
90%

Itt GYK-n ismertem meg :D 2 hónapig beszélgettünk facebookon, majd talàlkoztunk. Azóta is együtt vagyunk.

Neten könnyebb ismerkedni szerintem.

2015. máj. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%
Neten :D társkeresőn,azóta együtt vagyunk és össze is költöztünk (nem rögtön)
2015. máj. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
90%
Én is itt GyK ismerkedtem meg vele és már több mint 9 hónapja együtt vagyunk.
2015. máj. 29. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
93%
Is-is :) Egy bálban figyelt fel rám. Látásból ismertük egymást, mert egy általánosban jártunk anno (1-el alattam járt), de nem ismertük egymást még névről sem. Elkezdett nekem irogatni facen, majd kicsikart egy randit, holott pont nem akartam akkor kapcsolatot. Aztán találkoztunk többször, hihetetlen kémia volt, egyetértés és jókedv...ennek már 8 hónapja. Vicces, mert kocsival 15 percre lakunk egymástól, egy suliban jártunk mégsem találkoztunk csak most...pont a megfelelő időben...a sors :)
2015. máj. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
92%
Neten,szexpartner keresőn.5 éve vagyunk együtt.
2015. máj. 29. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%

sátorszomszédok voltunk egy fesztiválon, együtt hömbölögtünk, aztán összekavarodtunk. :D

mindig könnyen ismerkedtem. 14 éves korom óta összesadva kb 5 hónapot voltam szingli.

20L

2015. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
95%
Tüzet adott rockmaratonon, ennek három éve, azóta együtt vagyunk :)
2015. máj. 29. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!