Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok és van egy osztálytársam aki nagyon tetszik és lehet,hogy én is neki(van pár jele) arra gondoltam,hogy ha lesz olyan alkalom,hogy csak ketten vagyunk valahol akkor elmondom neki!

Az előbb említett "pár" jelet most leírom:sokszor szokott nézni és ha odafordulok akkor elfordítja a fejét,sokszor szeretne velem beszélgetni és a múltkor az egyik haverom azt mondta,hogy en tetszem annak a lánynak valamint 1hete kicsit beteg voltam (nem voltam suliban) és reggel ő volt az első aki megkérdezte,hogy jobban vagyok-e és még annyi,hogy mindig "bíztatni" szokott. Pl: Doga előtt mindig mondja nekem,hogy "ne izgulj biztos 5ös lesz meg,hogy van eszed ahhoz,hogy jól írd meg pedig másnak ilyet nem szokott mondani.

Az egyetlen szépséghibája ennek az,hogy a múltkor másik három lány azt mondta,hogy ennek a lánynak(aki nekem tetszik) egy hetedikes fiú tetszik és elég fura volt mert az említett lánytól valamint a legjobb barátnőkjetől (aki biztos tudja,hogy ki tetszik neki) sosem halottam ezt.

Szerintetek tetszem neki? És ha igen mit tegyek?



2015. jún. 2. 19:00
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Elmondtam a lánynak és azt mondta hogy neki is tetszem
2015. jún. 8. 18:54
 22/24 anonim ***** válasza:
Nem nagy regény... Uncsi Uncsi!
2015. jún. 8. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:
Gratulálok! :)
2015. jún. 9. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Köszi
2015. jún. 9. 18:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!