Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok és van egy osztálytársam aki nagyon tetszik és lehet,hogy én is neki(van pár jele) arra gondoltam,hogy ha lesz olyan alkalom,hogy csak ketten vagyunk valahol akkor elmondom neki!

Az előbb említett "pár" jelet most leírom:sokszor szokott nézni és ha odafordulok akkor elfordítja a fejét,sokszor szeretne velem beszélgetni és a múltkor az egyik haverom azt mondta,hogy en tetszem annak a lánynak valamint 1hete kicsit beteg voltam (nem voltam suliban) és reggel ő volt az első aki megkérdezte,hogy jobban vagyok-e és még annyi,hogy mindig "bíztatni" szokott. Pl: Doga előtt mindig mondja nekem,hogy "ne izgulj biztos 5ös lesz meg,hogy van eszed ahhoz,hogy jól írd meg pedig másnak ilyet nem szokott mondani.

Az egyetlen szépséghibája ennek az,hogy a múltkor másik három lány azt mondta,hogy ennek a lánynak(aki nekem tetszik) egy hetedikes fiú tetszik és elég fura volt mert az említett lánytól valamint a legjobb barátnőkjetől (aki biztos tudja,hogy ki tetszik neki) sosem halottam ezt.

Szerintetek tetszem neki? És ha igen mit tegyek?



2015. jún. 2. 19:00
1 2 3
 1/24 A kérdező kommentje:

UI: Bocs,hogy kicsit hosszú lett!

Várom a válaszokat

2015. jún. 2. 19:07
 2/24 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, nem tudom mennyire segítek, de nekem tetszik egy fiú és mindig nézem órán, ha rámnéz elkapom a tekintetem, a srác tudja, hogy szeretem, de ő engem nem.
2015. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Mond el neki
2015. jún. 2. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Köszi a valaszokat!

Meg várom a további javaslatokat

2015. jún. 2. 19:11
 5/24 anonim ***** válasza:
NE mond el neki csak hülyít!
2015. jún. 2. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Kösz a választ

Meg várom a javaslatokat,válaszokat

2015. jún. 2. 19:18
 7/24 anonim válasza:

nálam is ugyanez van mint a 2. válaszolónál...

...csak a fiú nem tudja hogy tetszik nekem

szerintem figyeld az osztálytársadat, hogy mit csinál ha látja azt a srácot,szokott-e beszélni vele,hülyülni...

hogyha nem az osztálytársad mondta, hogy tetszik neki az a fiú, akkor lehet, hogy nem is igaz

nekem volt olyan, hogy két szót beszéltem egy fiúval (szó szerint) és az osztálytársai (lányok) azt hitték járunk...

...oszt sehol semmi xd

2015. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 virág2001 válasza:
Próbálj meg kérdezgetni a hetedikes srácról nem túl feltűnően, ha nem veszel észre semmi érdekeset (pl.:elpirul, ha róla kérdezel vagy zavarba jön)akkor nyugodtan mondd el neki az érzéseidet. :)
2015. jún. 2. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim válasza:

Az élet előtted áll. Még sok lány lesz biztos, aki tetszik neked majd. Ám ha van egy, aki tényleg bejön, arra nyomulj rá de gyorsan. Akkor hidd el, nem érdemes várakozni. Menj oda, beszélj vele, tedd meg amit kell, mert ellenkező esetben csak a fejedet fogod verni nap, mint nap a falba...


A srác pedig, akár te is lehetsz, még ha elviekben nem klappol minden. (Finom célzás, vagy hergelés irányodba, hogy menjél oda, vagy tényleg tetszik egy másik srác is, de szerintem azzal jársz a legjobban, ha te magad győződsz meg erről)

2015. jún. 2. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Ne mond el. Legyél vele, amikor csak tudsz, beszélgess vele, írj vele facen... Menni fog ;)
2015. jún. 2. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!