Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egyik lány osztálytárs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egyik lány osztálytársam. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy lány osztálytársam aki nekem tetszik, de nem tudom, hogy ő mit érez irántam.Jó kapcsolatban vagyunk suliban és Facebook-on is sokat beszélünk és sok olyan dolgot tud rólam amit csak nagyon kevesen.Voltunk 6-7-en egy bisztróba enni meg beszélgetni és utána elköszönésnél megölelt.2-3x megpróbáltam már kihívni, de eddig még nem jött össze.Egyszer nem volt otthon, vagy elutaztak, vagy voltak náluk.Írta is, hogy nem kerülni akar csak sosem jön össze.Szerintetek ebből lesz valami vagy mit csináljak?Vagy ha kijön akkor miről beszéljek vele?14F


Ui.:Jövőre megyek más iskolába mivel gimibe járunk.



2015. máj. 28. 20:22
 1/5 anonim ***** válasza:
50%
Mi mostanában ez a rengeteg mit tegyek kérdés?
2015. máj. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Van egy rosz hírem. Szerintem buktad. Ezt már velem is eljátszották páran.

De azért még teperj egy picit. Hátha...

2015. máj. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
hívd el randira
2015. máj. 28. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hívd el randira, jövőre úgy is más suliba mentek így nem látod minden nap h rosszúl sülne el...
2015. jún. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek.Sajnos nem jött össze.
2015. jún. 7. 22:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!