Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Tetszik egy osztálytársam,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy osztálytársam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

13 éves fiú vagyok és van egy osztálytársam aki nagyon tetszik és lehet,hogy én is neki(van pár jele) arra gondoltam,hogy ha lesz olyan alkalom,hogy csak ketten vagyunk valahol akkor elmondom neki!

Az előbb említett "pár" jelet most leírom:sokszor szokott nézni és ha odafordulok akkor elfordítja a fejét,sokszor szeretne velem beszélgetni és a múltkor az egyik haverom azt mondta,hogy en tetszem annak a lánynak valamint 1hete kicsit beteg voltam (nem voltam suliban) és reggel ő volt az első aki megkérdezte,hogy jobban vagyok-e és még annyi,hogy mindig "bíztatni" szokott. Pl: Doga előtt mindig mondja nekem,hogy "ne izgulj biztos 5ös lesz meg,hogy van eszed ahhoz,hogy jól írd meg pedig másnak ilyet nem szokott mondani.

Az egyetlen szépséghibája ennek az,hogy a múltkor másik három lány azt mondta,hogy ennek a lánynak(aki nekem tetszik) egy hetedikes fiú tetszik és elég fura volt mert az említett lánytól valamint a legjobb barátnőkjetől (aki biztos tudja,hogy ki tetszik neki) sosem halottam ezt.

Szerintetek tetszem neki? És ha igen mit tegyek?



2015. jún. 2. 19:00
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Azért volt amúgy is furcsa,amit mondott az a három lány,mert eddig azzal a fiúval talán 4 mondatot beszéltek összesen

Még várom a válaszokat

2015. jún. 2. 19:45
 12/24 A kérdező kommentje:

NAGYON SZÉPEN KÖSZÖNÖM a válalazokat az eddigi válaszolóknak!

MindeggyIkőtök nagyon sokat segített!

Meg várom a további javaslatokat válaszokat!

2015. jún. 2. 19:50
 13/24 anonim ***** válasza:
Az a fickó jól néz ki? Csak hogy legyen aggódni valód? Hát figyelj énis voltam így ,de sztem hagyd ,mert én elmondtam neki ,de ez furán jött ki. Azóta nem is beszéltem vele.
2015. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:

Hát nem akarok nagyképű lenni,de szerintem en jobban nézek ki!

Amúgy köszi a választ!

Még mindig várok válaszokat

2015. jún. 2. 20:08
 15/24 A kérdező kommentje:
Légszi még válaszoljatok!
2015. jún. 3. 16:23
 16/24 anonim ***** válasza:
Én tuti hogy így jelezném valakinek finoman, hogy tetszik, hogy bíztatom meg érdeklődök iránta. Szerintem hajrá, keresd te is a társaságát minél többször, mielőtt elmondod. Értékelni fogja, és neki is önbizalmat adsz ezzel. Szerintem várj egy kicsit a vallomással. Majd azért írd le, hogy mik a fejlemények :D 13/l
2015. jún. 3. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Majd leírom a fejleményeket!

Még várom a Javaslatokat

2015. jún. 3. 17:50
 18/24 anonim ***** válasza:
Nem kaptál elég választ.
2015. jún. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek a választ!

még ha esetleg van hozzáfűzni valótok,javaslatotok akkor írjátok le!

Köszi

2015. jún. 4. 15:45
 20/24 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2015. jún. 8. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!