Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet hogy két srácba legyek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy két srácba legyek szerelmes egyszerre? 16L

Figyelt kérdés
mind a ketten az osztálytársaim és legjobb haverok... nem tudom hogy ők mit éreznek irántam de én mind a kettő iránt érzek valamit,nem tudom lehet e ilyet mondani de valamikor jobban szeretem az egyiket mint a másikat,még anynit kell tudni hogy az eggyikell nagyon sokat veszekedünk,civakodunk de néha ugy tud nézni meg mosolyogni meg kedves is hogy akkor ugyérzem ez az érzés erősebb,a másikkal pedig nagyon jóba vagyunk mindig kedves udvarias soha nem bánt meg.nem tudom mi legyen lehet ez nem is szerelem,de az egy biztos hogy ha másik lányról beszélnek nagyon féltékeny vagyok és szeretem ha a közelembe vannak(NORMÁLIS VÁLASZOKAT SZERETNÉK :) )

2015. máj. 26. 22:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem . Szerelem az nem egyenlő azzal hogy tetszik valaki !
2015. máj. 26. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Túl sokat nézted a Twilight-ot. Majd kialszod, mellesleg válassz egyet közülük és kapd le a 10 körméről. :)

18/F

2015. máj. 26. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Én már voltam olyan helyzetben, hogy egyszerre két pasiba voltam szerelmes szóval igen, létezik az ilyesmi. :) Ha mindkettővel kb ugyan olyan jól érzed magad válasz egyet. Ebben az esetben "nincs jó döntés" hiszen bármelyiket választod sajnálni fogod a másikat. :) Sok sikert. :)
2015. máj. 26. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2015. máj. 26. 22:40
 5/6 anonim ***** válasza:
én is voltam egyszerre 2 lányba úgyhogy igen
2015. máj. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megkene mar mi denkinek kulonbseget tenni vinzalom es szerelem kozott. Vonzalmat erezhetsz tobb ember irant, szerelmet csakis kizarolag 1 emberer erezhetsz.

18/L

2015. máj. 27. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!