Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok? :O

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok? :O

Figyelt kérdés

Már hetek óta arról a srácról álmodom... Fáj a gyomrom, reszket a kezem, a szívem néha olyan furán ver hogy szerintem ha egy kardiológus meglátná felmondana. Nincsen semmi étvágyam, ha szólnak hozzám csak a második megszólításra figyelek. Nem tudok koncetrálni. És állandóan rá gondolok...nem akarok szerelmes lenni mert elgyengít már most elpuhított :| ...viszont ez egy nagy baromság...ellentmondok magamnak is. Miért érzek így egy haverom iránt akit még sosem láttam és csak neten beszélünk? És az még barátsághoz tartozik ha szeretném megölelni, érezni hogy mellettem van, megnevettetni, és olyan undorítóan romantikusan sétálni a naplementében...?


Mi a franc van velem?

Köszönöm az értelmes válaszokat a hülye kérdésemre :/

16/L



2015. máj. 26. 16:06
 1/10 anonim ***** válasza:
89%

Haldokolsz.

De amúgy szép kis írás, elmehetnél leányregény szerzőnek, a sok buta tininek biztos tetszene.

2015. máj. 26. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
igen az vagy!
2015. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Igen, szerelmes vagy
2015. máj. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ne kezdj bele internetes kapcsolatba, azoknak soha nincs jó vége.

Ha pedig tényleg ennyire belehabarodtál volna a srácba, akkor mindenképpen kezdeményezz egy személyes találkozót és, akkor meglátod majd, hogy milyen ember is. Ha szerencséd van, akkor olyan, mint amilyennek elképzelted és még talán össze is jöhettek. :)

2015. máj. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Klassz köszönöm a gyors válaszokat....most megyek elvonulok egy zárdába leányregényelet írni...
2015. máj. 26. 16:13
 6/10 anonim válasza:
A válasz egyszerü...SZERELMES VAGY, IGEN!!!...a netes beszélgetések által szerettél bele! Bizonyára megtetszett a stílusa, ilyen pasit képzelsz magad mellé, sokat álmodozol egy olyan emberröl, akinek ilyen a stílusa...és ennyi, ez által is beleszerethetsz valakibe, ha az álmodozo típus vagy :) 15/L
2015. máj. 26. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Igen, az vagy!

De a távkapcsolatoknak semmi értelme, szóval próbálj ebből az érzésből kihátrálni, mert csak rosszabb lesz.

Képzeld el, ha valaki neten ilyen hatással van rád, akkor jönni fog egy srác élőben, aki szintén kiválthat belőled hasonlót, és bármikor együtt lehettek !:)

2015. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nnnnnnnnnnnnyem.

Szerintem csak fellángolás, de ebből a szövegből nem lehet biztosra mondani. Mióta ismeritek egymást?

2015. máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nem tudom pontosan...úgy fél éve...kábé
2015. máj. 26. 18:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem csak masnapos vagy, en is ilyen szoktam lenni egy pialos este utan :D
2015. máj. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!