Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan legyek nem szerelmes?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyek nem szerelmes?

Figyelt kérdés
Van egy fiú ,akivel kb 4hónapja nem találkoztam ...elötte sem voltunk nagy beszelo viszonyban..o kerdezett es en valaszoltam ( akk meg nem beszeltem az o nyelvet ,mert kulfoldre koltoztem) ugy mindig neztuk egymast es ennyi ....nem ertem h lettem bele szerelmes...de mar elegem van ebbol h nem megy ki a fejembol...azt sem tudom miert:D komolyan ugy erzem es ugy ereztem mar az 1.napon is h o lesz a ferjem ...nem ertek semmit :D mit csinaljak?

2015. máj. 25. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Öld meg a fiút :) Hidd el megkönnyebbülsz. Tapasztalatból mondom.
2015. máj. 25. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Lehet h azt kene:DD
2015. máj. 25. 22:27
 3/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok, viccet félretéve ezzel nem tudsz mit csinálni. "Ha fájni kell, fájjon!" Majd elmúlik, egyeseknél az a módszer válik be hogy agyon gyötrik magukat szerelmes zenékkel és idézetekkel, másoknál egy harmadik fél tudja elmulasztani a szerelmet egy másik szerelemmel, szóval van 1-2 megoldás rá. Nem kell aggódni, nem fog ez örökké tartani.
2015. máj. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#1

Btk. 2012. évi C. törvény

14. § (1) Felbujtó az, aki mást bűncselekmény elkövetésére szándékosan rábír.

(2) Bűnsegéd az, aki bűncselekmény elkövetéséhez másnak szándékosan segítséget nyújt.

(3) A részesekre is a tettesekre megállapított büntetési tételt kell alkalmazni.


Am. viccen kívül, miért baj, hogy szereted?

2015. máj. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Remélem...azon kaptam magam h mar amikor vege lett a sulinak es tudtam h o is h vegez ,direk ugy mentem haza h lassam ....persze elfelejtettem h vagy tabor van vagy valami:D ahhh remelem elmulik...
2015. máj. 25. 22:32
 6/6 A kérdező kommentje:
Azért mert ijesztő h ennyire szeretek valakit ,aki fura h ismeretlen ,de olyan mintha ismerném ..ahhh nem vagyok en ilyen nyaalas
2015. máj. 25. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!