Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Maradjunk barátok?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Maradjunk barátok?!

Figyelt kérdés
Segítsetek! Van egy lány osztálytársam akivel vagy két éve nagyon jobban vagyok! De olyan szinten hogy elégge nagy áldozatokat hozunk, és mindig kiállunk egymásért! Rengeteget hülyülünk és elég komolyan legjobb barátként nézünk egymásra! Az elmúlt időszakban volt egy fiú akinek bejött és ő is szivesen járt volna vele! (De késöbb nem jött össze) Hirtelen azon vettem észre magam hogy kimondhatatlanul zavar hogy ha vele van vagy ha róla beszél (fiú vagyok). Furcsán dühös leszek és mintha haragudnék rá! És persze egyfolytában rá gondolok! És ekkor döbbentem rá hogy én többet szeretnék tőle mint barátság! De azt is tudom hogy nem lehetek belé szerelmes mert tönkre tenné azt az iszonyú jo kapcsolatot ami köztünk van! És elég félő hogy nem érez barátnál többet irántam! és itt jön a kérdés: hogy viselkedjek vele? Megmondjam neki?

2015. máj. 25. 14:11
 1/2 anonim válasza:
Miért ne? :) Ha jó barátod tuti nem tenné tönkre még ha nem is jönne össze :)
2015. máj. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De nagyon kérdéses! Félek hogy megbántanám! Aztan ő nem igy ismert meg világ életébe csak röhögtünk azon hogy tetszünk egymásnak!
2015. máj. 26. 07:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!