Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefekudtem a legjobb fiu baratommal, hogyan maradjunk csak baratok?

Figyelt kérdés
Szakitott velem a baratom,es en nagyon szomoru voltam,talalkoztam a legjobb fiubaratommal,es kisirtam neki magamat,nagyon elerzekenyultem,es elvesztettem a fejem,es lefekudtem vele,azota ezerszer megbantam,de szeretnem ha baratok maradhatnank,hogy lehetne ezt megoldani?viselkedjek vele ugy ahogy eddig?
2014. nov. 8. 19:39
1 2
 1/13 CptTomato ***** válasza:
Kerüld a témát.... és az ágyékát.
2014. nov. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Kihasznált, és még szeretnéd, ha barátok maradnátok? A gerincét kéne kitépni.
2014. nov. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
nem az o hibaja,nem kellett volna csak ugy az oleibe borulnom :(
2014. nov. 8. 19:41
 4/13 anonim ***** válasza:
82%
Na hát ez az amire nincs sok esély. Hogy újra barátok lesztek. Az meg egyenesen biztos, hogy nem lesz minden ugyan olyan, mint eddig. Főleg ha ő érez valamit irántad.
2014. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Persze, hogy nem az ő hibája... Simán megerőszakoltad biztos.
2014. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Beszéljétek meg, hogy az nem jelentett neked semmit. Lehet kicsit megbántod, de csak így lehet.
2014. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Dugókomák lettetek.
2014. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
75%
Csak szerinted barátság ez. Korábban is többször megfordult a fejedben, ahogy az övében is. Még beszélgetettek is róla, s most meg volt. S lesz is még ilyen, csak az a baj, hogy több nem lesz ebből, csak ennyi. S amikor majd talál egy barátnőt magának... na akkor fogod szégyellni magad, mert addigra már csak ő kell majd neked.
2014. nov. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ezt szó szerint elba sztátok.
2014. nov. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
8as te hulye vagy
2014. nov. 8. 19:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!