Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért akarja hogy barátok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akarja hogy barátok maradjunk meg? Ti engednétek neki?

Figyelt kérdés
Szeretnék szakítani vele , mert úgy érzem hogy már nem szeretem. Nem szeretném húzni az időnket le szeretném zárni. De ő egyből azt mondta hogy én csak kihasználtam , rá nem gondolok hogy legalább barátok maradjunk meg. Én nem szeretnék tőle barátságot ha egyszer vége akkor vége. De ő meg szeretné hogy barátok legalább maradjunk meg.

2015. febr. 21. 11:46
 1/7 A kérdező kommentje:
És azt mondta szeretné tudni hogy jól vagyok. Szeretné maradni az életembe , végig akarja nézni. Akár azt is hogy feleségül veszek mást , családom lesz mástól. Szeretne mindenben támogatni.
2015. febr. 21. 11:48
 2/7 supra01 ***** válasza:
Szerintem ez normális. Attól, hogy végül is úgy alakult, hogy nem együtt képzelitek el az életeteket, attól mág maradhattok jó barátok.
2015. febr. 21. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a helyzet!De rájöttem,hogy hiába akar barátom maradni, midig tudni akar Rólam mindent,sőt ha lett valakim,még nem is ismerte már gyűlölettel akart ellene uszítani!Így megszakítottam a kapcsolatot Vele!

Az egyik fél mindig többet akar..milyen igaz mondás!

2015. febr. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Hány évesek vagytok?
2015. febr. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Nem az én is jól érzem magam vele. Ismerem és tudom hogy milyen féltékeny lenne de nem szólna semmit sem. De hiába nem mutatja hogy nem fáj neki , legbelül még az fájni fog. És mire jó az ha magában el nyomja az érzéseket, saját magának okozna fájdalmat vele. Szerintem nagyon sérülne és tudom hogy nem ismerkedne mással sem. Mire jó az hogy egyedül , le éli az életet úgy hogy lássa hogy más boldog ő pedig nem. Én tényleg jót akarók neki és nem rosszat.
2015. febr. 21. 12:14
 6/7 anonim válasza:
Kérdező, te egy ritka rendes srác vagy :)
2015. febr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Zárd le a kapcsolatot vele. Ne haraggal, hanem barátsággal, de váljon szét az utatok.
2015. febr. 22. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!