Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17/L helyébe ti mennyit engednétek egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Már volt egy 1év 8 hónapos kapcsolatom és már nem vagyok szűz. Nemrég kezdődött egy új kapcsolatom ti mit h engednétek? Menyit és mennyi idő utánn? (Kort és nemet is írjatok lécci?
2014. dec. 29. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám magam sodródni az árral, és a vágyaim, érzéseim szerint tenném a dolgokat.


Na de most komolyan, ez rengeteg mindentől függ. Mennyire bíztok meg egymásban, mit éreztek egymás iránt, stb.


17/L

2014. dec. 29. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A mai világba? Egy fiúnak? Egy hónapig tuti semmit!

Magamból kiindulva csak aki igazán fontos, vagy kedvelem arra várok csak hosszabb ideig :) 23f

2014. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem sokan azt mondtak ennyi évesen bármit,van aki meg,hogy semmit..Elítélendő,miért nem várom meg a 18-at akkor már stb.

Én tavaly vesztettem el fellángolásból 4 hónapos kapcsolatban(amit nem bántam meg).

Most szerelmes vagyok fülig a jelenlegi páromba és 3.hónap után aludt itt,és 5.hónapban már volt petting,és majd idővel olyan 6-7.hónapban rendesen lefekszünk.:) Nem időhöz kötöm,de 'határokat'húzok,mert nem szeretném elhamarkodni ismét (ha valaki vár valamire,minél jobban akarja).

De ez rajtatok múlik.:)

2014. dec. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Figyelj, ez sok mindentol fug.. helyzet, erzelmek, bizalom stb..

En peldaul megbeszeltem parommal hogy ha talalkozunk akkor varunk, elibb szokjuk meg egymast (mert 7honapig a nagy tav miatt nem tudtunk egyszer sem talakkozni, es 7honapban mentem haza hozzajuk nyaalni). Na, szoval megbeszeltuk a dolgot.. ehez kepest mar elso nap osszegabalyodtunk valamilyen szinten, de a faradtas miatt nem jott ossze, viszont masnap mar igen.

Egyszoval lehet tervezni, beszelgetni rola, de ezt az erzelmek es a helyzetek iranyitjak. :)

De mindenkeppen legyen erzelem!

2014. dec. 29. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Igazatok van :)

2014. dec. 29. 19:02
 6/6 anonim ***** válasza:
Bármit, és akkor, mikor nekem is jólesne. Mivel 15 évesen vesztettem el a szüzességem, és mindig is szerettem szexelni, így biztos, nem vártam volna hónapokat, ha épp 17 évesen lesz új kapcsolatom, max. néhány hetet, de azt is gyakori pettinggel. Bár pettingből egy 17 évesnél, aki nem szűz, úgyis szex lesz 5 percen belül. Én 16-20 éves koromig ugyanazzal voltam, aztán 20 évesen neten ismertem meg valakit, akihez az első találkozásra úgy mentem, hogy tudtam, utána egy hetet nála töltök. 10 perc után már szexeltünk. Nyilván 17 évesen ez még nem így megy, de szerintem semmi értelme húzni egymás agyát, ha kívánjátok egymást.
2014. dec. 29. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!