Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak? Hogy mondjam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Hogy mondjam el anyának?

Figyelt kérdés

Pár hete járok egy fiúval, akiről anya nem tud. Kb másfél éve volt egy kapcsolatom egy sokkal idősebb fiúval, amiért anya nagyon megharagudott rám, és nem is nagyon bízik neg ilyen téren bennem. De azt tanácsolták sokan, hogy inkább mondjam el ezt neki. De félek h hogy reagálna... Mert én eléggé úgymond "jól nevelt" vagyok, a barátom pedig inkább olyan lázadós fiú. És nem tudom mit tegyek.. Mondjam el? És ha igen, hogy? Lehetőleg csajook, segítsetek!

15/L



2015. máj. 24. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy picit várj még vele esetleg (egy hetet), és ha már magabiztosabb vagy, akkor állj elé, hogy anyu, van barátom. És szépeket mondj róla, és menj bele, ha meg akarja ismerni.
2015. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Szerintem várj amíg egyhónaposak lesztek, és mond neki h anya megismerkedtem egy fiúval, régóta beszélgetünk és nagyon megtetszett és én is neki és összejöttünk.. Vagy valami hasonlót csak tudsz majd mondani.

Amúgy velem is ez van most.

15/L

2015. máj. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Még mindig jobb, ha leülsz vele egy őszinte beszélgetésre, és esetleg megharagszik, de legalább elmondtad, és megpróbáltad, minthogy mondjuk mástól tudja meg...
2015. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

"Kb másfél éve volt egy kapcsolatom egy sokkal idősebb fiúval, amiért anya nagyon megharagudott rám"


Nem csoda, majdhogy 13 évesen egy jóval idősebb fiúval. gondolom 18 lehetett.


Ha a mostani barátod veled egy idős, vagy 1-2 évvel öregebb, akkor mondd el nyugodtan, nem tudom miért kell ennyire felfújni a dolgokat.

Azt pedig hogy mondd el egyszerű, Anya, összejöttem [fiú neve].

2015. máj. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Csak mondd meg neki! Nem az szamit h o mit mond, hanem h te mit gondolsz. Ha megharagszik, megharagszik. De jobb ha te mondod el, mintha mastol tudja meg...
2015. máj. 25. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen! :) akkor szerintem varok meg egy kicsit, aztan elmondom :)

Igen, 18 volt.. De így visszagondolva nagyon nem értem h miért mentem bele abba a dologba.. :/ már megbántam azt a kapcsolatot. És a mostani egyidős velem. :)

2015. máj. 26. 15:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!