Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok figyelem! Ti minek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok figyelem! Ti minek örülnétek?

Figyelt kérdés
ti minek örülnétek egy fiútól?Ha eleinte nem tetszik hogyan tudná elérni hogy beleszeresetek?

2015. máj. 24. 20:36
 1/8 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2015. máj. 24. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
nem tudom :/
2015. máj. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
valaminek csak örülnétek?
2015. máj. 24. 20:52
 4/8 A kérdező kommentje:
hát különbenhogyan születnének szerelmek első látásra mindkettő megszeresse egymást az kevés eset
2015. máj. 24. 20:55
 5/8 anonim ***** válasza:

Ha mi, lányok megírjuk, hogy minek örülnénk, az nem biztos, hogysokat segítene, mert ő lehet, hogy mást szeret. (Pl. én a csokinak örülnék, veszel a kiszemelt lánynak csokit, és kiderül, hogy utálja...)

Neked kell megismerned, hogy megtudd, mit szeret. Bár egy szál virág nem lenne rossz ötlet...

2015. máj. 24. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy szál virág :)

Nem ehetek csokit :(

2015. máj. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
sztem az a lány aki ehet csokit az inkább csokinak mint virágnak örülne.Legalábbis 14 éveseknél így látom
2015. máj. 25. 09:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Igazából teljesen a lánytól függ, hogy minek örülne. Nem hiszem, hogy nagyon tudnánk segíteni, de hidd el a virág mindíg bejön. A csokival meg az a baj, hogy vagy veszel egy drága bonbont (mert ugye nem akarsz egy olcso szar bonbot adni neki gondolom) vagy egy valamilyen tábla csokit (ami olyan fura szerintem..) Szóval a biztos befutó a virág! 
2015. máj. 26. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!