Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Figyelem ladasok, mit szoltok...

Figyelem ladasok, mit szoltok a 185\60 R13 gumiabroncshoz, elfer, nem er bele sehova, milyen a tapadas vele, gyorsulas?

Figyelt kérdés
Eddig 165\70R 13 gumiabroncsot hasznaltam, utana attertem 175\70 R13 , most kellene vagyek 4 darab nyarit, ugy gondoltam, hogy veszek valami szelesebbet es alacsonyabbat, ti hasznaltatok mar ilyen meretet, mi a velemenyetek rola?

#gumiabroncs #Lada #alufelni #Lada 2105 #Zsiguli #175/70R13 #165/70R13 #185/60R13 #13as alufelni
2015. máj. 22. 21:36
 1/2 anonim ***** válasza:
A tapadást sokkal inkább a minőség határozza meg.
2015. jún. 3. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Haverom Lada verdáján ilyen gumi volt, onnan tudom mert án adtam neki, mivel nem tudtam mire használni, én tartozásba kaptam a 4 gumit.


Tapadás meg gyorsulás szerintem itt felejtős téma, legalábbis ahogy én tapasztaltam. Kölcsön kaptam ezt a szovjet gyöngyszemet, mert el kellet mennem egy helyre gyorsan, de az én kocsim feleségemnél volt. Életemben nem ültem Ladába, nem ismertem hogy milyen, hogy megy stb. A lényeg, hogy úgy próbáltam menni vele, mint a saját autómmal (egy Alfa 159 2.4, Q4), igen ám, csak hogy ez nem úgy vette a kanyart, aztán az "S" kanyar első hajlatából nem a másik hajlatba értem hanem kisodródással át a szalagkorláton, aminek a folytatása a holt-szamos horgásztó volt. Mivel nem volt annyira mély a holt-szamos, így az elmerült Lada tetején állva derékig ért a víz, úgy vártam a mentést. A fékek nem tudom hogy fogtak e egyáltalán, mert hiába tapostam, a Ladát csak a horgásztó fogta meg mikor belecsobbant.

2016. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!