Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Opel Signum 3. 0 V6 CDTI...

Opel Signum 3. 0 V6 CDTI autóról pár vélemény, akinek ez van?

Figyelt kérdés

Mennyire megbízható, paramétereinek megfelelő a teljesítménye, valóban 5-10 liter között mozog a fogyasztása? Automata váltós is ugyanolyan jó mint a kéziváltós társa?

Köszönöm előre is!



2015. máj. 13. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sógoromnak van Vectraban ugyanez a motor, automatával. Neki 7-8 liter között van a nagy átlag. Eddig abszolút semmi gondja nem volt sem a motorral, sem a váltóval pedig sokat utazik és nagyon nehéz a lába. Én csak ajánlani tudom. A múltkor olvastam egy cikket a top 20 legrosszabb motorról, amiben benne volt ez a 3000res, de szerintem semmi valóságalapja nincs a dolognak.
2015. máj. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Azért azt ki ne találjátok, hogy egy 6hengeres 3literes dízel egy Signum méretű autóval 5-10 liter között eszik átlagban.Országúton reális a 7-8 liter, de városban szerintem örülhetszannak, ha 11-12-ben megáll.
2015. máj. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Közös nyomócsöves modern DÍZEL 12 literben jó ha megáll?! Jó vicc volt.

Teljesen reális a 7-8 liter vegyes használatban.

2015. máj. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Néztem totalcaros videót, ott nyomták neki, a benzines háromezres társának, és úgy mértek 14 litert átlagban. Akkor egy dízeles ettől jóval kevesebbet kell hogy egyen.
2015. máj. 16. 19:23
 5/7 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Sokan megérmülnek ha azt hallják, hogy 3000-res motor. Pedig nekem a 3.0 Audi A6 eszik 8 litert vegyesben (30-70 százalék város-országút), pedig nehezebb és erősebb mint a Vectra.

2015. máj. 16. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
40%
Lehet akármilyen modern CR dízel, egy 3literes motor nem fog 5 liternek még a közelében sem fogyasztani.Nekem az E270 CDI országút/autópálya:7.8, város 11.2 volt az átlag, igaz, az automata.Gyakorlatilag a kérdező majdnem jól lőtte be a fogyasztást, csak az 5 litert kell elfelejteni.Ha spórolós autó kell, ne ilyet vegyél.Ezt úgy mondom, hogy soha nem volt Opelem, de 6 henger az csak 6 henger, ez pedig nem is a fogyasztáson, hanem a karbantartáson fog igazán meglátszani, egy kötelező szervíz is jóval tőbbe fog kerülni, mint pl. egy 1.8-as Vectránál.Ha úgy érzed, hogy megteheted, vedd nyugodtan :D
2015. máj. 17. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Erről ennyit: [link]
2023. febr. 9. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!