Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok ti örülnétek ha valaki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti örülnétek ha valaki verset vagy verseket írna nektek?

Figyelt kérdés
És persze mi lenne a reakciótok
2015. máj. 15. 20:13
 1/8 anonim ***** válasza:
beteges, tiszta szívből gyűlölném az illetőt
2015. máj. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Háát… furán esne. Főleg ha nem kapcsolati céllal történne.
2015. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Mármint ha nincs viszonyunk*
2015. máj. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én imádom az irodalmat és a verseket, és ezért borzalmas nekem verset írni. Kaptam már néhányat az életemben, sajnos kevés volt csak értékelhetően jó. Nem nagyon tudok mit kezdeni a helyzettel, ha verset adnak, főleg akkor nem, ha egy nagyon amatőr, tisztarímes egyszerűt.
2015. máj. 15. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Imádnám :$$
2015. máj. 15. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Hát az attól függ. Ha nagyon amatőr az illető, vagy nem jön be, akkor nagyon nem tudnék mit kezdeni a helyzettel. Egyébként versimádó vagyok, és aranyosnak találnám, viszont kell egy szint ahhoz, hogy ne aranyos legyen, hanem "Úristen" és jaj, az nagyon nagyon jó:)
2015. máj. 15. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Nekem nagyon nem jön be ez a szerenádozás a lánynak. Annyira erőltetett hogy rossz belegondolni.
2015. máj. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha szép a vers és nem csak 1 hete vagyunk együtt akkor jól esne.
2015. máj. 17. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!