Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti most őszintén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti most őszintén örülnétek, ha egy fiú verseket írna nektek?

Figyelt kérdés
Régimódi srác vagyok, de attól tartok, ezzel legfeljebb kiröhögtetném magam. Ma már ez nem nagyon dívik...
2010. dec. 15. 17:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

hát ha a csaj olyan .. XD nem minden csajnak jönne be érthető :P


19F

2010. dec. 15. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bepróbálkozol, ha örül neki a lány, nyert ügyed van. Ha furcsállja, elvicceled.
2010. dec. 15. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
48%

Nekem például tetszene.:) 17 vagyok, de szerintem nagyon kedves, romantikus dolog. Én is gondolkodtam ezen, de kicsit konzervatív gondolkodású vagyok. Szerintem ez inkább a fiúk/férfiak dolga.

Szóval: tényleg attól függ, hogy kinevet-e a lány, hogy mennyire szeret téged. illetve szerintem a nagyképű plázacicák csak a képedbe röhögnének... Viszont egy értelmesebb lány, aki érdeklődik az irodalom iránt, nagyon örülne neki.:)

2010. dec. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem örülnék, mert a lányok érdekelnek :)
2010. dec. 15. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen, igen, igen!!! Én 26 éves Lány vagyok, és nekem nagyon bejön! Nagyon szép verseket írtak már nekem, nem is egy Férfitől kaptam már. Viszont én is írok a szerelmemhez!!
2010. dec. 15. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Szerintem is nagyon romantikus ha valaki verset ír a barátnőjének vagy leendőnek! De ahogy már írták előttem is tényleg csaj függő
2010. dec. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én is örülnék.:) És tényleg lányfüggő. 19/L
2010. dec. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.

Amúgy én is írtam verset fiúhoz, csak soha nem látta. Az volt a legtermékenyebb költői időszakom, a reménytelen szerelem.:)

2010. dec. 15. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én örülnék neki.:)


20L

2010. dec. 15. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Nagyon örülnék. Főleg, ha látszana, hogy nem egy "levettem a polcról és behelyettesítettem a csaj nevét a megfelelő helyre" jellegű lenne.

22/L

2010. dec. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!