Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ne toljam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne toljam el magamtól ?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki még egy éve kicsit nyomult de amikor egyre jobban akkor kezdtem eltávolodni tőle és utána pár hónappal később hiányzott a gondoskodása és sikerült úgymond visszaszereznem akkor azért jobban nyomult meg tényleg elég szorosabb lett a kapcsolatunk szóval ja és utána eltóltam magamtól amikor egyre szorosabb lett de már megint megbántam ezt az egészet és hiányzik a törődése hogyan tudok közelebb kerülni hozzá ?

tegnapelőtt 19:35
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az ölelléssel nincs bajom csak ha nagyon túl tolja az ölelés dolgot
tegnap 08:35
 12/15 anonim ***** válasza:
#13 Nem ez a lényeg... Beszélj vele, mert azzal lehet megoldani dolgokat. Mindegy, hogy mi nem tetszik, csak dumáld meg vele, hogy utána már ne legyen ezzel gons.
tegnap 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
*gond
tegnap 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%
#6 vagyok. Nem tudom hány évesek vagytok, de ez elég gyerekes dolognak látszik. El kéne döntened, hogy mit akarsz tőle. Barátként tekintesz rá? Esetleg pasiként? Egyik sem? Szerintem nem kell hülyíteni őt, hanem előbb döntsd el, hogy mit akarsz és úgy is cselekedj. Ha barátként gondolsz rá, akkor mondd el neki, hogy szeretsz vele beszélgetni meg minden, de ennél többet nem szeretnél. Ha pasiként tekintesz rá, akkor azt mondd meg neki, hogy haladhatnátok picit lassabban. Azt sem ártana tisztáznod magadban, hogy készen állsz-e egy kapcsolatra vagy sem. Tök mindegy, hogy ő mit akar, ha még te magad sem tudod te mit akarsz valójába. Ha nem beszélsz vele, akkor simán elveszítheted őt, bármit is akarsz tőle.
tegnap 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
De elődöntöm és amikor benne vagyunk akkor behátrálok
tegnap 18:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!