Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy ne toljam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy ne toljam el magamtól ?

Figyelt kérdés
Szóval van egy fiú aki még egy éve kicsit nyomult de amikor egyre jobban akkor kezdtem eltávolodni tőle és utána pár hónappal később hiányzott a gondoskodása és sikerült úgymond visszaszereznem akkor azért jobban nyomult meg tényleg elég szorosabb lett a kapcsolatunk szóval ja és utána eltóltam magamtól amikor egyre szorosabb lett de már megint megbántam ezt az egészet és hiányzik a törődése hogyan tudok közelebb kerülni hozzá ?

tegnapelőtt 19:35
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
És még a mai napig beszélgetünk de nem olyan mint régen
tegnapelőtt 19:36
 2/15 anonim ***** válasza:
88%

Neked kell eldöntened, hogy mit akarsz. Hogy tényleg hiányzik-e. Ha igen, talán egyszer még lehet, hogy benne lesz egy újrakezdésben. De ha nem, azt is meg kell értened. Lehet, hogy ő úgy veszi, hogy játszol vele, élvezed, hogy eldobhatod, mert úgyis visszakapod. Neki is van lelke és az megsínyli az ilyesmit. Neki is tud fájni.


A szorosabb kapcsolat és a nyomulás egyébként ebben az esetben mit jelent? Az is lehet, hogy tényleg erőszakos volt, meg az is lehet, hogy te nem vagy még kész egy kapcsolatra, ezért kérdezem.

tegnapelőtt 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Tényleg egy macskát kellene tartanod. Már most fiatalon kihasználod egy szerető fiú lelkét. Később amikor idősebb leszel, még rosszabb leszel és csak fájdalmat okozol a másiknak, mert önző vagy és csak magadat nézed azt, nem hogy a másik szívét lelkét odaadta érted, te meg eltoltad, amikor jobban lettél. Fúúú mennyi ilyen lelketlen felnőtt nő van a világban.
tegnapelőtt 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Kedves 5-ös mivel nem tudom sehogy kihasználni mert semmire nem használom szimplán beszélgetünk
tegnapelőtt 21:03
 5/15 A kérdező kommentje:
A 4 es válaszoló hát igazából a nyomulás az annyiban merül ki hogy mindig ott volt ahol én bejött csak azért a suliba hogy megvárjon viszont ami engem zavart hogy folyamatosan azt akarta hogy megöleljem és ez kicsit sok volt de nem volt erőszakos csak nekem hirtelen jött ez a nyomulás és tényleg volt olyan hogy a barátnőim jöttek oda és hívtak el mert láttàk hogy kellemetlenül éreztem magam
tegnapelőtt 21:06
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
A kérdésedben ott szerepel a válasz. Jót tesz az egódnak a törődése és az, hogy pörög rád, de igazából nem szeretnél tőle semmi többet vagy egyszerűen nem állsz készen egy kapcsolatra. A srác egy idő után megunja majd, hogy falakba ütközik és lelép az életedből. Én a helyében azt tenném.
tegnapelőtt 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Szoval bantja az egodat h mar nincs oda erted..

Ezzel nem vagy egyedul, sok lany ilyen


Nekem olyan volt h enis nyomulgattam , persze nem jott volna ossze velem, de ha abbahagytam vagy mas csajhoz kozwledtem akkor idegbe volt 😂

tegnapelőtt 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked nem kell ez a fiú, ne ámítsd. Nálad jobbat érdemel. Csak mikor a hatásodra eltávolodik, az meg már nem tetszik neked, megijedsz, hogy kirepül a kezedből a madárka, és gyorsan visszamarkolod. Ez éretlen és komolytalan. Ne vele tervezz, hanem mással, akit majd valóban szeretni fogsz, nemcsak a hiúságodat legyezgeti.
tegnapelőtt 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Kedves 9-es nem az zavar hogy nincs oda értem azt se tudom hogy akkor mit érzett irántam mivel a kapcsolatunk az annyi volt hogy megöleltük egymást és beszélgetünk de ha csak ilyen kedves megjegyzésseket tudsz tenni akkor kérlek menj tovább
tegnap 07:42
 10/15 anonim ***** válasza:
Az nem opció, hogy beszélsz vele? De komolyan, nem kell bonyolult dolgokra gondolni, egyszerűen csak mondd meg neki, hogy jól esik a közeledése, de kicsit sok az ölelés. Mindent meg lehet beszélni.
tegnap 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!