Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Ha egy nagyon rövid ismerettsé...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nagyon rövid ismerettség után egy lány azt mondja, hogy tetszem neki, arra ti srácok, hogy reagálnátok?

Figyelt kérdés

Kontextus: egy táborban megismerkedtem egy csapat fiúval és lánnyal, úgy, hogy a táborból senkit sem ismertem, mivel pedig introvertált személy vagyok, az a lány vett be a csapatba gyakorlatilag.

Már a 3. nap hallottam a másik csajtól, miközben 3-an azzal a lányal, a másik lánnyal mentünk éppen valahova, hogy poénkodva megjegyzi, hogy ezt mondta, de tőlem elvárhatóan ezt poènként értelmezve inkább úgy tettem, mintha nem hallottam volna.

De az utolsó éjszakán, amikor épp együtt voltunk fiúk és lányok [a táboron belüli saját csoportunk], akkor a lány maga is ezt mondta nekem a csoport előtt.

Ráadásul a hangzavar miatt 3-szor is elismételte.


Ti ezt hogyan reagálnátok le?



tegnap 15:40
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Tábor után van esély személyes találkozásra?

vsz. nem venném túl komolyan

tegnap 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
84%
Örülj neki, én örülnék, eddig sose hallottam ilyesmit.
tegnap 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%
Biztosan kritikával kezelném, de egyben bátorságot adna, hogy elhívjam valahová.
tegnap 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Ha bejön, akkor a következő megkérdezni, mit akar
tegnap 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
83%

Ha tudtok tábor után talizni az tök jó.


De én se venném túl komolyan.


Sok sikert!:)

tegnap 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!