Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mennyire volt/van jelen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire volt/van jelen nálatok, hogy ugyanabban az osztályban egy vagy több szerelmespár van, akik fel is vállalják egymást?

Figyelt kérdés
Jelenlegi és volt iskolásoktól is kérdezem. Nálunk a középsuliban három pár volt (én is benne voltam), de egyikünké sem lett komolyabb, ahogy elballagtunk és máshová került mindenki, így megszűnt mindegyik.
szept. 9. 19:23
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

A párommal 9. osztály végén jöttünk össze, 10. szeptemberében pedig kézen fogva mentünk be, szóval végig felvállaltuk, hogy együtt vagyunk. Ennek 12 éve, volt benne 2,5 év távkapcsolat, de még mindig egymás napjait tesszük szebbé, 7 éve házasként, egy 2 éves fiúcskával.

Abban az osztályban rajtunk kívül max kavarások voltak, de tényleges párkapcsolatról nem tudok

szept. 9. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk 1 pár van. 10. -es vagyok

16l

szept. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
1-es gratulálok és további sok boldogságot Nektek!
szept. 9. 20:24
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk 2 pár volt, utolsó évben találtak egymásra. Tudtommal együtt vannak azóta is, lassan 3 éve.
szept. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én már pár éve végeztem a középsulival ugyan, de nálunk egy ilyen pár volt csak. Ők szerintem még 10. környékén jöttek össze, de lehet volt az 9. osztály, nem tudom. A suli után még talán 1-2 évig együtt voltak, de végül szakítottak. Szóval náluk azért komolyabb volt ez, vagyis annak tűnt, együtt voltak szerintem egy 4-5 évig legalább. De ennyi, nem volt senki más, aki az osztályon belül együtt lett volna valakivel. :)
szept. 9. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
100%
Nálunk két pár volt az osztályon belül, de mivel informatika szakosok voltunk, így összesen 3 lány volt nálunk. Az egyik pár 10-dikben, a másik 12-dikben jött össze. Azt tudom, hogy az első párból a lány azóta összejött egy másik akkori osztálytársunkkal, a második pár legjobb tudomásom szerint még együtt van.
szept. 10. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Középsuliban a mi osztályunkban is volt 3 pár, akik felvállalták a kapcsolatukat. Azt nem tudom, hogy együtt vannak-e még, mert azonnal megszakítottam minden létező kapcsolatot a ballagás estéjén az osztály nagyrészével. Két emberrel tartom a kapcsolatot a mai napig a harminc valahányból.
szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Általánosban nem volt, középiskolában volt pár. Talán 3 pár volt. Mindenki felvállalta. Bár komoly kapcsolatok voltak, nem maradtak együtt, más iskola alatt szétmentek.
szept. 10. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk az évek során volt három pár, akik még érettségi előtt szétmentek. Érettségi pillanatában osztálon belül 2 pár volt (ez volt most májusban, így talán nem olyan mérvadó, de még mindige gyütt vannak). Szerintem olyan párok nem voltak, akik ne vállalták volna fel az osztály előtt a kapcsolatukat, úgyis tudtunk volna róluk.
szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!