Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Ha meglátok egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Ha meglátok egy szerelmespárt.

Figyelt kérdés
Még soha nem volt igazi pasim. Szeretnék egyet, de nem tudom, hogyan közelítsem meg.... Tavaly az egyik órán asszem valentin napi párbeszédet mindtunk ilyesmi és virágot kellett adni egymásnak... Felszólította őt a tanár és azt mondta neki, hogy válasszon valakit, hogy kivel szeretné elmondani a párbeszádet stb.... És ő engem választott... Kezet is fogtunk. Akkor még semmit nem éreztem, de legalább a szemembe nézett.... Aznap az egyik barátnőm azt mondta, hogy bejövök neki.... Nem hittem el..... Most nem olyan rég az egyik bff-em azt mondta, hogy azt hallotta, hogy tavaly szerelmes volt belém az a fiú.... Most fordult én vagyok belé szerelmes, és nem tudom, hogy ő mit érez. 1-2 hónapja folyton egymást bámultuk (lehet, hogy azért bámult, mert én is őt és nem tudta h miért)... De mostanába a szemembe se néz... Mit tegyek? Folyton mikor meglátok valakiket az utcán csókolózni, kézenfogva járni, eszembejut és csak elszomorodok. Lehet, hogy az a baj, hogy elég félős vagyok fiúk terén...(mert amúgy tök elvok, meg kb mindíg csomót dumcsizunk, meg NAON perverz is tudok(szoktam) lenni szóval nem tudom, mi a baj.) Tavaly még elég félős voltam (annak mutattam magam) Idén pedig teljesen elvagyok. Mit tehetnék, hogy észrevegyen?

2018. márc. 23. 19:34
 1/2 anonim válasza:
ehh erre en is kivancsi lennek dettó ugyanez xd
2018. márc. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Kend be magad gépolajjal, és menj világgá.
2018. márc. 25. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!