Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Ha egy tini szerelmespár egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy tini szerelmespár egy iskolába jár, elő szokott fordulni, hogy?

Figyelt kérdés
Szóval hogy időnként az iskola falai között szoktak ...hm, értitek!
2022. okt. 15. 20:53
 1/10 anonim ***** válasza:
80%
Normálisabb iskolákban szerintem nics ilyen, max csak a legalja cigány helyeken. Ott viszont simán meglehet.
2022. okt. 15. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
100%
Mégis, hogy gondoltad? 😆
2022. okt. 16. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem hinnem, vagyis én nem tudok egy ilyenről sem.
2022. okt. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Kezdjük ott, hogy a kérdésnél már csak az gázabb, hogy még le se mered írni konkrétan, amit akartál. És a válasz pedig, hogy nem, nem szokott ilyen előfordulni, mert nem ösztönlények vagyunk.
2022. okt. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk (elit gimi), simán megfogják egymás kezét a folyosón.


:)

2022. okt. 16. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Juj, de felháborodott mindenki. :D

Csak azt nem értem, hogy min.

Én már láttam/hallottam dugni embereket plázamosdóban és a nyílt utcán is, + munkahelyen is szokott ilyen lenni, ha már itt tartunk. A mai fiatalok ráadásul a 4-es rózsaszín elképzeléseivel ellentétben igenis ösztönlények. Ha csókolózni lehet az iskola folyosóján, ahol mindenki láthatja, akkor ne mondd már, hogy soha senki nem vonul el valami eldugottabb helyre. Pláne, hogy a tinik nem minden esetben vihetik szobára a választottjukat.

2022. okt. 16. 13:07
 7/10 A kérdező kommentje:

"a kérdésnél már csak az gázabb, hogy még le se mered írni konkrétan, amit akartál"

Az a leggázabb, hogy annyira sötét debil vagy, hogy még egy faék egyszerűségű kérdést sem tudsz értelmezni, és mindemellett még rosszindulatú is vagy.

2022. okt. 16. 13:09
 8/10 anonim ***** válasza:
78%
Azon vitázhatnánk, ki az ösztönlény.
2022. okt. 16. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
77%

"Ha csókolózni lehet az iskola folyosóján, ahol mindenki láthatja, akkor ne mondd már, hogy soha senki nem vonul el valami eldugottabb helyre."


Nem teljesen értem, mi a bajod a folyosón/utcán csókolózással. Ebben még önmagában semmi szégyelni való / intim dolog nincs. Kíváncsi lennék, hány éves vagy, hogy így gondolod, írd már meg. 16/F

2022. okt. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

#9

Nem illik nyilvános helyen, de amúgy semmi.

2022. okt. 18. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!