Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van egy fiú aki tetszik?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy fiú aki tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy fiú a gimiben aki nagyon tetszik, évfolyamtarsak vagyunk. Most kezdtem a gimit egyébként. Nem vagyunk együtt semelyik órán sem, de a folyosón szoktuk egymást látni. Nem tudom hogy tudja e már hogy évfolyamtarsak vagyunk.

Az ebédlőben vettem ki a kanalat és ő is pont és rám nézett (a szemembe) ilyen 3 mpig. Utána leultem egy asztalhoz és miután jött vissza rám nézett és mintha egy kicsit mosolygott volna vagyis hát ilyen titokzatosan nézett (kicsit hunyorogva).


Szerintetek ez jelenthet valamit? (még ugye első héten vagyunk)

Hogyan tudnám megismerni őt? A tervem az hogy odamegyek hozzá valamelyik nap és úgy teszek mintha nem tudnám hol van x terem és megkérdezem tőle. Így lehet felfigyel úgymond rám.

Bejeloltem egyébként instan és visszakovetett tehát lehet ismer.

Nyilván még nem szeretnék ráirni, amúgy sem tudnék mivel.



szept. 7. 09:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Az jó ötlet, hogy megkérdezed merre van az egyik terem! Sajnos az összeszemezés néha semmit nem jelent, hidd el én jártam már úgy, hogy kb hónapokig szemeztünk aztán láttam, hogy van csaja.

Sok sikert!

16l

szept. 7. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
100%

Mint fiú én azt tudom mondani hogy ha nincs párja szinte biztos hogy vevö lenne rá mert minden gimnazista srác 1. És legfontosabb dolga hogy párt talájon minden lehetöségre rá fog ugrani


Viszont csak óvatosan ne hogy 1 hét múlva azt írd ki ide hogy a gimis srác lefeküdt veled majd ott hagyott. ez elég gyakori és úgy tudom nem kellemes

szept. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Hát lehet, hogy nagy szívtipró a srác, szóval óvatosan ugorj fejest!

Sok sikert!

szept. 8. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Milyen jeleket ad pl egy fiú ha tetszek neki?
szept. 8. 16:57
 5/9 A kérdező kommentje:
2# nincs barátnője és amugy szimpatikusnak tűnik nem beképzelt
szept. 8. 17:05
 6/9 A kérdező kommentje:

2# remélem hogy fel fog majd rám figyelni és tetszek neki:)

(egyébként nem tartom magamat csúnyanak ezt most nem azért hogy én beképzelt vagyok csak elég sokan mondták már ezt nekem, és több fiú is vallott már szerelmet nekem és sportolok is)

szept. 8. 17:08
 7/9 anonim ***** válasza:

Hogy lángész nem vagy, az már tiszta sor.

A 2# nem arra utalt, hogy csúnya lennél, vagy nem figyelne-e fel rád, hanem arra utalt, hogy komoly kapcsolatra vágyik veled, vagy csak szexre kellessz neki.


Vagy ha azt hiszed, hogy a tartós kapcsolat csak a szépségen múlik, hááááááát...

szept. 8. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Én vagyok 2#

Hát már válaszoltak helyettem csak egy kicsit csunyán

Bár a üzeneted szerint tényleg nem nagyon érteted meg a üzenetet


Bár én mindig is úgy gondoltam hogy a legjobb tanár a fájdalom

Majd meg érted ha be üt a baj

szept. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Van egy fiú aki tetszik?"

Kinek?

Miért kérdezed?

Ha neked, nem tudod?!


Tényleg nem vagy egy lángész.

szept. 9. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!