Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Érdemes lenne megpróbálnom?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes lenne megpróbálnom?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Olyan kérdéssel fordulnék hozzátok hogy mit gondoltok, érdemes e ismerkednem a lent leírt lánnyal mivel nagyon megtetszett, de félek hogy nem lenne esélyem vagy már van valakije?

Nemrég ugye új osztályt kaptam és az osztályomba került az a lány akit azóta kiszemeltem amióta ebbe a suliba járok.A helyzet az hogy egész nap a telefont nyomkodja suliba ami nem lenne baj de arra gondoltam lehet a fiújával irogat és ezért nem mertem hozzászólni(nem szeretnék kapcsolatot tönkretenni és beleszólni).A lány olyan mint én csak lány verzióba(visszahúzódó, csendes, tipikus introvertált személyiség,de még a stílusunk is hasonló)Gyakorlati órán mindig örömmel segítek neki ha látom nem sikerül neki valami.Mindig odamegyek és megkérdezem segítsek?Aztán miután segítettem,aranyosan megköszöni ugye visszahúzódóan.A gond az hogy lehet ō sokkal jobban beszél németül(mivel Németországban élek). Ez annyira nagy gond szerintetek?Érdemes lenne odamenni és beszélni vele? Félek hogy már van valakije és kínos lesz utána.

Írtó szerelmes vagyok viszont mivel én is introvertált vagyok, elég nehéz döntés. 18f (sajnos eddig nem volt sok kapcsolatom amióta szétmentem a volt barátnōmmel mivel utána nem éreztem senki iránt semmit ezidáig.)



aug. 27. 21:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, megpróbálni nem árt, nincs nagyon veszíteni valód ha belegondolsz. Ha nem sikerül, ugyanott vagy mint most, ha igen akkor meg happyhappy. Szóval hajrá!!!
aug. 28. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Igen.
aug. 28. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg. A telefonján nem biztos hogy a barátjával írogat, hanem ha inkább visszahúzódó akkor csak tiktokot vagy bármit néz.

Sok sikert!

aug. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Eddig eljutottam addig hogy mellé ültem két utolsó órán és tényleg tiktokot nézegeti de valakivel irogat is, lehet barátja vagy barátnōje viszont jóban vannak az tuti, mivel azonnal válaszol neki amint rezzen a telefon.Holnap megpróbálok vele beszélgetni mivel láttam rajta néha hogy megnézi hova ülök,egyik órán máshova ültem és utánam nézett mivel szerintem azt hitte mellé ülök(nem mertem pedig szerettem volna, de nem akarok rányomulni mint ahogy az osztálytársaim más lányokra)Kis morcos de amikor hozzászólok máshogy szólal meg mint a tanároknak vagy másoknak.Köszi a biztatást srácok!
aug. 28. 15:06
 5/7 Senior Séf ***** válasza:
100%
Boccaccio örök érvényű mondata: Jobb megtenni és megbánni, mint megbánni, hogy nem tettük meg.
aug. 28. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%

Ne viccelj már! Amikor annyi idős voltam, mint te, pont így gondolkodtam és tépelődtem. Mai fejjel totál másmilyen lennék. Egyrészt ha van is barátja, az nem a férje, nincsenek gyerekei. Tök mindegy, hogy van neki valakije, vagy nincs. Ha tetszik, szólítsd meg. Ha azt mondja, hogy bocsi de van valakim, akkor mondd azt, hogy ó te szegény! Egyáltalán nem tabu attól, hogy van valakije. Simán lehet, hogy dobja őt érted, ha bejössz neki.

A lányoknak magabiztos pasik kellenek. Ő a herceget várja fehér lovon, aki majd megszólítja és szépeket mond neki. Az a minimum, hogy te kezdeményezel és magabiztos vagy. Mondd azt neki, hogy hagyja már azt a nyomit, akivel chatel, te itt vagy 3D-ben, hívd el egy fagyira, vagy akármire. Vagy bármit mondj neki, mosolyogj rá.

aug. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
Mindenképpen próbáld meg. Bátraké a szerencse.
aug. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!