Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Manna cseppeket érdemes...

Manna cseppeket érdemes megpróbálni szorongás tünetei re? Esetleg ti használtátok már?

Figyelt kérdés

aug. 1. 16:37
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Kár ezekkel bohóckodni, kb kihasználjàk az emberek kilátástalanságát.
aug. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mik a pontos összetevők?

Összetevők: Desztillált víz, etilalkohol, C-vitamin (aszkorbinsav), körömvirág extraktum | Alkoholtartalom: 22+- V/V% | Hatóanyag a napi adagban (8 csepp): C-vitamin: 30 mg, mely a napi ajánlott vitaminbevitel 37,5 %-át fedezi. | Körömvirág: 2,7 mg.s

szerinted megéri?

aug. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én vásároltam már kínomban Manna cseppeket. Sz@rt sem ért. Ne dobd ki feleslegesen a pénzt, mert sajnos csak pénz kidobás. Tapasztalat.
aug. 1. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Manna? Ismeros dolgozott meg akkor ott amikor beindult a ceg, de ugy beindult, hogy kavarni kellett a cuccot. Senki nem vette komolyan. Haza is pakoltak emiatt mert felesleges volt csinalni. Nem tudom a reszleteket mar hogy, de itt ott voltak szerzodesek, szponzorok meg gondolom vezetok levaltasa aki majd turbozni fogja a cuccot. De az elejen komolyan ket kezzel kellett cipelni a felesleget annyira sikertelen volt. Volt ilyen vanilias, kecsketej meg valami. Csak ez a par fele. csavo rokon adott nekunk is, mai napig egy kbaszott nagy van belole meg mindig nem tudom mar milyen ilyen voroses szinu. Lehet nem is lehet kapni. De o kapott mindenfelet ingyen ami maradt. amit le lehetett kaparni es az azert mennyiseg volt. Volt a teljesen natur, na az teljesen total business natur volt de tenyleg. Nem az volt benne ami mar most a DM-ben 1500ft-ert veszed.


Az elejen meg csak 500 ft volt kb. Most meg mar 1500 es az egyik legjobb szappan. Hat amugy tenyleg gratula mert ez egy linearisan szepen fejlodo sikeres vallalat lett. De a termekek kozel nem olyanok mint regen a keverokben. Teljesen masak mar amik benne vannak, sajnos. Plusz draga is, annak ellenere. 8-10 eve vettem egyet meg 500 korul volt mert ki akartam probalni azt amit mi is kaptunk "ingyé", hat mas gyerekek. Mas mar.

aug. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!