Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek túl az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl az első szakításon?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szakítottunk(szerencsére nem haraggal, sajnos el kellett költöznie és mivel távkapcsolatot egyikünk se akart így láttuk jónak). Én úgy látom hogy ő már teljesen jól van, lezárta a dolgot(új barátnője még nincs de tényleg jól van és elengedte). Viszont nekem még mindig nagyon hiányzik. Neki nem én voltam az első gondolom ezért lehetett neki könnyebb.


Már elkezdtem kondiba járni, rengeteget olvasok, fejlesztem magam, ápolom a baráti kapcsolataim de sajnos ezek se terelik el a gondolataim. Bármi tanács?



aug. 10. 02:29
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

A szakítás sebeit csak az idő gyógyítja. Előbb utóbb, majd rendbe jössz és nem fogsz rágondolni.


Nem igazán lehetet a partnered részéről nagy szerelem, ha ilyen hamar túl van a dolgokon. Úgy látszik te többet tettél ebbe a kapcsolatba, mint ő, ha ennyire fáj. Ő gondolom a ,,Jó lesz unaloműzésre, úgyis lesz még más" mentalitással ment bele a kapcsolatba.


Kívánom, hogy találd meg az igazit és legyél boldog.

aug. 10. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is főként az idő múlása segít majd, bár az se ártana, ha nem követnéd az életét a továbbiakban. Sokan nem haragból követik ki/tiltják le egymást szakítás után, hanem mert sokkal könnyebb elengedni valakit, ha nem látod nap mint nap.
aug. 10. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy természetes folyamat így. Ahogy csinálod a rendben van. Van programod, van hobbyd: élsz. Nem kell keresned senkit, de az exet sem kell figyelned. Észre fogod venni, hogy mikor jön el az a pillanat amikor már a következő érdeklődő kacsint rád és téged nem hagy hidegen. De addig a feladat ami rád vár: ne élj a múltban, ne azon romantikázz mi volt, mert az már elmúlt.
aug. 10. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek az előzőekkel.
aug. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenki válaszát
aug. 10. 14:26
 6/8 anonim ***** válasza:

Csak az elso nehez, a masodik szakitasod mar konyebb lesz

Csinald ami eddig majd idovel jobb lesz

aug. 11. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Bármennyire nehéz, egy időre ne foglalkozz vele semmilyen módon. Se üzenet, se hívás, se képnézegetés, se régi közös helyek felkeresése, semmi, zéró. Ez olyan lesz, mint mocsárba gázolni szembe széllel. Keress fel barátokat, sportolj, csinálj programot magadnak, ne gubózz be. Aztán idővel egyre könnyebb lesz. Kitartás.
aug. 11. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
nem biztos h tul van rajta rolam se mondta volna meg senki h valami tortent a parkacsolatommal megis tobb mint egy evig kinlodtam
aug. 21. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!