Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek túl az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek túl az első szakításon?

Figyelt kérdés
9 hónapig voltunk együtt,és első szerelmem volt,és most szakítottunk nagyon kivagyok,mert sosem veszekedtünk vagy vitáztunk,csak voltak félre értéseink pár dolog kapcsán..

2020. júl. 26. 20:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Óóóó a tini szakítások. Életem első barátjával 1.5 év után szakítottunk és konkrétan azt hittem belehalok. Ez ilyen azt hiszem. Olyan mint a gyász egy kicsit. Hirtelen egy számodra fontos ember kilépett az életedből, ez nem könnyű. Nagyon klisé lesz, de az idő segít. Egy hónap múlva már nem fog ennyire fájni, fél év múlva meg már csak egy tapasztalatként fogsz rá tekinteni. Addig is ne gondolj rá. Tudom nehéz, de nem ő az egyetlen fiú a földön. Ennek most így kellett lennie. Vár rád egy jobb kapcsolat. Ritka mikor a tini szerelmek életre szólnak. Ilyenen szinte majdnem mindenki átmegy. Beszéld ki magadból. Anyukádnak is lehet volt ilyen, kérdezd ő hogyan élte meg vagy barátnőket. És türelem, ez most rossz, meg fáj, de elmúlik, semmi sem tart örökké.
2020. júl. 26. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Idővel jobb lesz. Beszélgess, barátkozz, ismerkedj.... Ne feledd, az idő minden sebet begyógyít. Hajrá :)
2020. júl. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat
2020. júl. 26. 22:43
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 14 hónap után lett vége, és habár voltak gondok, mégis az van, hogyha egész nap ezen őrlődök, akkor nagyon nehéz lett volna.


Hiánypótlás. Utána mindig próbáltam másokkal beszélgetni, ismerkedni, elmenni valahova stb, így nem volt nehéz átvészelni, rengeteget segítettek a barátaim.


És így a végére: próbálj meg minél kevesebbet gondolni rá. Ha eszedbe jut, kapcsold be a TV-t, nézz meg egy videót/sorozatot, menj el sétálni/biciklizni, meg ilyenek. Sok erőt és kitartást kívánok, hajrá! :)

2020. júl. 27. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!