Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mukodhet egy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mukodhet egy 17 eves lany es egy 25 eves fiu kozott?

Figyelt kérdés

Nagy hatranyom van a szerelemben, mert tapasztalatok alapjan az idosebb fiuk jonnek be (23-25)

Az lenne a kerdesem hozzatok, hogy ha adott egy 17 eves lany, es tetszik a szemelyisege, es lathatoan erettebb a korosztalyanal, es komolyan is gondolja a dolgot koztetek, mennyire lennetek benne vele akarmiben is...

Nagyon nagy a kulonbseg mondjuk egy 25 eves fiu es egy 17 eves lany kozott?

Tenyleg szeretem, es akarmit megtennek erte, csak nem tudom megeri e barmit is probalkozni..

Koszonom a valaszokat elore :)

17/L



júl. 27. 06:46
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
62%
30. Te valami hívő hülye vagy? 🤣🤣🤣🤣🤣🤣
júl. 28. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
48%

#31 - militáns ateista vagyok. Tudom, hogy Szandi környezete erősen klerikalista, de ott ez nem vezetett problémához, mert nem rombolták meg a szexualitását. Nyilván nem maradhatott volna meg a korkülönbséges kapcsolat, ha a csaj nem lel benne elég örömet. A fiatalkori csapongást hiányát pedig bőven kompenzálta a sztárkarrier.


Amúgy meg az a hülye aki ok nélkül mondja!


Amit a #30 válaszomban leírtam, az egy általánosan érvényes szexuálpszichológiai törvényszerűség. Ráadásul ez nem csak a szexuális kapcsolatok terén érvényes, hanem pl. az élethivatások rögzülése is ugyanezzel a mechanizmussal történik.


Amire az ember fiatalon rákattan, azt egész életében képes hatalmas erőbedobással művelni, mert a téma mélyen megalapozódik az idegrendszerében. Különösen jellemző ez a neves művészek, tudósok, jelentős fejlesztéseket véghez vivő technikusok, stb. karrierére!

júl. 28. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
16%

Ha szeretnénk, megértenénk egymást simán járnék még 34 évesen is 17-18 éves csajjal. Lesz ami lesz. Ennyi idősen meg már rájöttem, hogy mások jövőbe látó, okoskodó, irígy stb. véleménye nem érdekel.



Ez az úgy is szétmennek dumákra meg csak az a kérdésem, hogy akik között csak pár év van, ők ugye soha nem válnak el ugye?

júl. 28. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 Senior Séf ***** válasza:
63%
Egy 25 éves fiú a legyet is megdugná röptében. Reggel, délben, este. Egy perc nyugtod nem lenne tőle.
júl. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!