Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mukodhet egy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mukodhet egy 17 eves lany es egy 25 eves fiu kozott?

Figyelt kérdés

Nagy hatranyom van a szerelemben, mert tapasztalatok alapjan az idosebb fiuk jonnek be (23-25)

Az lenne a kerdesem hozzatok, hogy ha adott egy 17 eves lany, es tetszik a szemelyisege, es lathatoan erettebb a korosztalyanal, es komolyan is gondolja a dolgot koztetek, mennyire lennetek benne vele akarmiben is...

Nagyon nagy a kulonbseg mondjuk egy 25 eves fiu es egy 17 eves lany kozott?

Tenyleg szeretem, es akarmit megtennek erte, csak nem tudom megeri e barmit is probalkozni..

Koszonom a valaszokat elore :)

17/L



júl. 27. 06:46
1 2 3 4
 21/34 anonim válasza:
0%
Ne irigykedj:⁠-⁠P
júl. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
75%
Fhu, tapasztalatból mondom, hogy talán egy ideig működhet, de pár hónap után előjönnek a gondok. Szóval a kérdésedre a válasz, hogy ne törd magad feleslegesen.
júl. 27. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
51%
#20 miért? A gyúrás nem zárja ki hogy intelligens valaki. Saját példa: a baráti társaságomban mindenki jár kondizni, mégis mindenki mesterdiplomás, egyikük pedig phd-n van éppen Németországban.
júl. 28. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
0%

#23 - manapság már egy kórházi csoportfelügyelő szanitertechnikusnak, kormányablak mögötti seggelőnek, vagy egy óvópedagógusnak is mesterdiplomája van. Újgazdagéknál egy bizonyos kor felett a diploma csak úgy jön, mint a nőknél a gyerek.


Aki fiatalon egy komoly diplomát meg akar szerezni, annak a tanulás mellett nemigen van ideje gyúrásra. Én ezt onnan tudom, hogy nekem a "régi iskola" szerinti, tehát igazi mesterdiplomám van!

júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
88%

Programtervező informatikusok vagyunk.

Az edzés nem emészt fel napi 2-3 óránál többet, amellett simán lehet tanulni. Mondjuk a diploma nem feltétlen jelenti az intelligenciát is, szóval részemről ez egy rossz példa volt. Mondjuk máshogy nem tudom hogy tudnálak meggyőzni xd

Neked mit jelent hogy intelligens?

júl. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
0%
#25 - az intelligencia definícióját meglehet találni az azt értelmező internetes szakcikkekben - de esetünkben konkrétan azt jelenti, hogy nem fogom továbbvinni ezt a meddő vitát, hisz a személyes véleményeket alátámasztó tények ellenőrizhetetlenek.
júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
90%
17-25 nagyon sok. En azt tapasztaltam a sracoknal hogy 25 felett megvaltozik az eletuk, a munka, a pihenes sokkal nagyobb prioritas, hamarabb faradnak+ itt azert mar mindenki komolyabb dolgokban gondolkodik mint csalas, hazassag. 3 ev mulva a csavo 28 te meg 20, nagyon fiatal. En is azt gondoltam milyen erett vagyok 20 evesen:) sose maradnek amellett akivel ennyi idosen egyutt voltam. Egyszeruen 20-25 kozott rengeteget valtozol, tapasztalatot gyujtesz, teljesen mas eletperiodusotok van
júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%
Csalad* bocsanat.
júl. 28. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
87%

Nem igazán.


Más életszakaszban vannak.

júl. 28. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
0%

Ha egy kicsit jobban körülnézünk, akkor észrevehetjük, hogy fiatalon is sok korkülönbséges kapcsolat jól működik. A dolog lényege, hogy az idősebb partnerhez tökéletesen hozzáidomul a fiatalabb és ezért képlékenyebb személyiségű partner.


Ha egy nő a húszas évei előtt leköti magát, akkor nem alakul ki benne a csapongásra való hajlam, hanem automatikusan a férfi életfelfogásához igazodik. A kapcsolat a teherbeeséssel konszolidálódik, így nem azon fog járni az esze, hogy hogyan élje ki a hipergám hajlamait. A nem elköteleződött harmincas nők többsége már képtelen stabil partneri kapcsolatot kialakítani, mert mindig van jobb pasi, aki őt "jobban megérdemli".


Vegyük például a valamikori sztárocskát - a "Szandit". Ha jól emlékszem, ő tizenhat éves korkülönbséges kapcsolattal kezdte, mely valószínűleg élete végéig ki fog tartani nála!


Balázs Klári ugyan némileg érettebb fejjel, de szintén erősen korkülönbséges (de nem látszat-) kapcsolattal alapozta meg az életét és a betonkarriert!

júl. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!