Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mukodhet egy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mukodhet egy 17 eves lany es egy 25 eves fiu kozott?

Figyelt kérdés

Nagy hatranyom van a szerelemben, mert tapasztalatok alapjan az idosebb fiuk jonnek be (23-25)

Az lenne a kerdesem hozzatok, hogy ha adott egy 17 eves lany, es tetszik a szemelyisege, es lathatoan erettebb a korosztalyanal, es komolyan is gondolja a dolgot koztetek, mennyire lennetek benne vele akarmiben is...

Nagyon nagy a kulonbseg mondjuk egy 25 eves fiu es egy 17 eves lany kozott?

Tenyleg szeretem, es akarmit megtennek erte, csak nem tudom megeri e barmit is probalkozni..

Koszonom a valaszokat elore :)

17/L



júl. 27. 06:46
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem sok. Főleg, hogy más szinten vagytok
júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
23%

Szerintem pont jo, en 25 evesen örülnek egy 17 eves lanynak.

Mindig is a fiatalabb korosztaly jött be.

júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 Thunderfairy ***** válasza:
64%
Az unokahugom összejőtt egy 16 évvel idősebb férfivel. Pár év járás után, összeköltőztek egy társasházba. 2 évig éltek élettársként együtt. Most már ez a fickó a férje és van egy 4 hónapos kisfiúk.
júl. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
88%
#13 Ja...egy a millióból.
júl. 27. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
38%
13. megnézném őket 20 év múlva... :)
júl. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
62%
Már a válaszaid alapján elég naivnak és gyerekesnek tűnsz,valószínű kihasználna
júl. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim válasza:
100%
Attól függ mennyire passzoltok össze, főleg életvitel ügyileg. Minden más mellékes. Statisztika alapján még az azonos korúak között sem jelenthetjük ki hogy "működne" a párkapcsolatuk. A nagy korkülönbség tovább ront az esélyeken. Ezt így nem lehet megmondani. Ha valamire 1% esély van, az is bekövetkezhet, nem? Meg ha 99%, akkor sem teljesen biztos a dolog, igaz?
júl. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
0%

Figyelmetekbe ajánlom ezt a hungarikumot, vagyis egy példát a tökéletes szerelmi és házastársi kapcsolatra, méghozzá 32 évnyi korkülönbséggel:

https://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__muveszet..

júl. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim válasza:
16%

Siman.En probaltam velem egyidosekkel ismerkedni.Vagy komolytalan volt vagy bezarkozott,es a karrierjere koncentralt.Szoval inkabb keresek valami 30 eves,gyuros,intelligens ferfit😁

(20L)

júl. 27. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
58%

"gyuros,intelligens"

- ez lesz az új kedvenc oximoronom!

🤘🤪🤘

júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!