Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mukodhet egy 17...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mukodhet egy 17 eves lany es egy 25 eves fiu kozott?

Figyelt kérdés

Nagy hatranyom van a szerelemben, mert tapasztalatok alapjan az idosebb fiuk jonnek be (23-25)

Az lenne a kerdesem hozzatok, hogy ha adott egy 17 eves lany, es tetszik a szemelyisege, es lathatoan erettebb a korosztalyanal, es komolyan is gondolja a dolgot koztetek, mennyire lennetek benne vele akarmiben is...

Nagyon nagy a kulonbseg mondjuk egy 25 eves fiu es egy 17 eves lany kozott?

Tenyleg szeretem, es akarmit megtennek erte, csak nem tudom megeri e barmit is probalkozni..

Koszonom a valaszokat elore :)

17/L



júl. 27. 06:46
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
6%
Ez mindig tökéletesen működik - persze kivéve, ha a lány alapból elviselhetetlenül "pitsa" természetű!
júl. 27. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
77%

24 vagyok, nekem azért sok lenne. 18 a nagyon minimum, de az is 6 év, így számszerűsítve még ez is soknak tűnik.


Aztán ott van még az, hogy ha elmegy mondjuk egyetemre és kinyílik a világ akkor nagy valószínűséggel meg is csal. Plusz ez az "érettebb a korosztályánál" duma 99% hülyeség, mindenki különlegesnek gondolja magát de szinte senki nem az.

júl. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
95%
1-2 évig, aztán te fogod dobni, mert "élni akarsz"...
júl. 27. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 A kérdező kommentje:
2-esre a valasz, hogy o is most megy egyetemre, es nem vagyok az a megcsalos tipus, de persze nem kell elhinni, en se hinnek idegennek, ha ismernel tudnad rolam
júl. 27. 10:44
 5/34 A kérdező kommentje:
3-asnak, pont hogy ra is ez jellemzo, o is most akar elni, ugyanaz a celunk, beutazni a vilagot
júl. 27. 10:56
 6/34 A kérdező kommentje:
1-es, en nem akarok nagykepu lenni, de egyaltalan nem tartom magam "pitsanak", mindenki a megismerkedes elott azt mondja hogy bunkonak tunok, aztan meg hogy mekkorat tevedtek mert tok jo szemelyisegem van, es ezt a fiu is mondta mar, hogy a szemelyiseggemmel nincs baj, mert tok jo fej vagyok
júl. 27. 11:00
 7/34 anonim ***** válasza:
100%

"élni" alatt nem feltétlen a turistáskodásra gondoltam. Ha érted.

De te most még nem tanulsz?

júl. 27. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 A kérdező kommentje:
De tanulok, es o is megy egyetemre, valoszinuleg ugyanabba a varosba megyunk, ami nem rossz ilyen helyzetben...en sem csak a turistaskodasra gondoltam, de en nem vagyok az a tipus aki ugy is elni szeretne, nekem eleg ha van egy ember akivel szeretjuk egymast..
júl. 27. 11:08
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
17 évesen mindenki ezt hisze, ezért írtam, hogy pár év múlva :)
júl. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim ***** válasza:
72%
Nem akarlak letörni, de nagy valószínűséggel megdugna, aztán dobna. Friss hús vagy a piacon, ráadásul még kvázi fel is ajánlanád magad, ezt pedig nagyon sok srác kihasználná. Lehet ő pont nincs köztük, de sosem tudhatod.
júl. 27. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!