Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Segítség, szerelmes vagyok?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítség, szerelmes vagyok?

Figyelt kérdés
Ha van egy lány, akibe szerelmes vagyok, de nem szeretnék, mit tegyek? És honnan tudom, hogy szerelmes vagyok és nem csak kedvelem?

máj. 30. 10:14
 1/7 anonim ***** válasza:
91%

Pont attól leszel bele szerelmes, hogy nem szeretnél.

Fordított pszichológia

máj. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
67%
Te nem vagy szerelmes csak egy vágyálmot képzelsz el. Tudod mi a szerelem? Az amikor az érzés kölcsönös, azonban ez csak egyoldalú ábrándozás. Ha meg nem akarnál az lenni, akkor elég lenne elhatároznod magad.
máj. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Kösd le magad mással.
máj. 30. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem szeretnél? Ha tetszik, érzel valamit iránta akkor kezdj el vele beszélni és éld meg az érzést, ne menekülj előle.
máj. 30. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem szeretnél?

Beszéltél már vele,mert ha csak látásból ismered az csak plátói szerelem. Amúgy meg mindegy,hogy szerelmes vagy-e vagy kedveled így is úgyis kötsz hozzá valamilyen érzelmet, ha már eszedbe jutott ez a kérdés.

máj. 30. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
90%

Honnan tudod, hogy szerelmes vagy-e?

Ünnepélyesen megígérem neked, hogy ha egyszer VALÓBAN az leszel, azt nem fogod megkérdezni.

máj. 31. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
#2 létezik plátói szerelem.
jún. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!