Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sürgős segítség kéne. Két...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sürgős segítség kéne. Két lányba vagyok szerelmes és nem tudom hogy kit válasszak!?

Figyelt kérdés
2019. márc. 30. 19:10
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem tudod te még, mi az a szerelem...
2019. márc. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Leírnád részletesebben?
2019. márc. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

De tapasztaltam,hogy lehet kettőbe szerelmesnek lenni.

Ès olvastam is.

Sajnos nem engem választottak!

2019. márc. 30. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A másodikat, akibe utoljàra “beleszerettél”
2019. márc. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!

A szerelem egy olyan mély érzelem, amit csak 1 ember iránt tudsz érezi egyszerre. Tehát, nem vagy szerelmes egyikbe sem, csak tetszenek. Amíg ennyire nem vagy képben az érzelmek jelentésével és súlyával, ne válaszd egyiket sem!

2019. márc. 30. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Privátban részleteznéd nekem?
2019. márc. 30. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Idővel látni fogod melyik az igazi. De ne húzd sokáig, mert a lányok okosak és rájönnek, abból meg nem jössz ki jól. Mondjuk mindkettőt elveszíted.
2019. ápr. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia. Az úlosó lányt válaszd. Hisz nem szeretted őt annyira. Mert bele szerettél egy másikba
2019. ápr. 4. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!