Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szégyenlős fiú vagyok, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szégyenlős fiú vagyok, hogy szerezhetnén barátnőt?

Figyelt kérdés
16/fiú kékszemű

2022. szept. 1. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
96%
Írj rá szimpatikus lányokra. Kedvesen.
2022. szept. 1. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
96%

Elkezdesz más emberekkel beszélgetni, akár fiúkkal is, ha az jobban megy. Utána olyan társalgásokba is beülsz, ahol vannak fiúk lányok. (Ez a szocializáció miatt fontos) Ha valaki a társaságból tetszik, megpróbálhatsz vele személyesen (többiektől függetlenül) beszélgetni. Ha értelmes lány, fogja látni, hogy mik a szándékaid, fel fog neki tűnni, hogy egyre többször keresed a társaságát.


Mielőtt megkérdezed, igen, tapasztalatból írom. Én ma kezdtem, bár nem sok sikerrel. Persze még fogok próbálkozni.


Az első lépés mindig a legnehezebb, utána már adja magát, hogy igen vagy nem. A kezdeményezés a fontos! Ha nem próbálod meg, nem lehet tudni, hogy sikerült-e volna.


Bocs hogy ilyen sokat írtam egy egyszerű kérdésre, de legalább leírtam a véleményem.


Ha valaki máshogy gondolja, vagy valaki szerint hülyeséget írtam, javítson.

2022. szept. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
87%
Szerezz önbizalmat.:)
2022. szept. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
36%

kékszemű az nagyon fontos volt


senkit nem fog érdekelni a kék szemed ha szégyenlős vagy


Inkább szerezz önbizalmat, csinálj olyan dolgokat amit eddig nem mertél megcsinálni, hordj drága ruhákat vagy cipőt, ez nekem sokat segített. Előbb utóbb el fog menni a szégyenlősség és lehet próbálkozni.

2022. szept. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!