Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetném meg ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetném meg ezt a fiút?

Figyelt kérdés

Van egy fiú aki már rég óta nagyon nagyon tetszik. Először külsőre tetszett meg annyira. Utána belsőre is nagyon megszerettem. Kedves, jószívű, vicces, laza, intelligens. Na igen csak a lazát lehet nem kellett volna oda írni. Mert az a baj, hogy szerintem túlságosan is laza. Mivel, hogy ő nem nagyon próbálkozik be a lányoknál akármennyire is. És szivattuk kicsit mert gondoltuk lehet nem mer beprobalkozni csak tetteti a lazaságát. Nem azért mert gond lett volna. Hanem csak kíváncsiak voltunk amúgy is a barátaink akarták inkább látni. 17 évesen oda kűldték egy 20 éves ritka szép lányhoz. És csokoloztak is na meg irkaltak is a lánnyal egy darabig. Csak az volt a szerencse, hogy Győrbe mikor fel mentünk. Nyáron ott küldtek oda egy lányhoz aki ott lakik. És az tőlünk nagyjából olyan 250-280 km-re található. És a lánynak nem volt jó sem a korkulonbseg és a távolság sem igazán. A lényeg, hogy szokott azért bokolni a lányoknak. De csak akkor mond olyat pl, hogy szép ha pont valami olyan téma van tehát stílusosan csajozik. De mégis leqarja. És egyébként már nekem is mondta illetve eléggé gyakran néz ő is engem. Én meg szinte megszállott módjára nézem öt. És a lényeg, hogy nem rég volt egy házibuli. És ott én rá akartam nyomulni csak akkor Miskolcon voltam egyik fiú barátommal este 11-ig melózni mert az nap toltuk. És mire oda tudtunk menni a hazibuliba. Addigra a srác leguritott vagy 3 doboz sőrt illetve kB fél liter töményet. Utána + 1 füves cigi + fél eki. És a srác amikor először meglattam már hányt. Mondtam neki mossa ki a száját, hogy legyen undorom.. De nem tudott magáról csak járkált, tekeredett mint egy kígyó. Egyszer be is mutatkozott nekem. Utána a össze hányta magát és abban hentergett XD. És haza is buszoztam vele 30 km-re. Reggel mármint én ott lakók ahol a buli volt csak haza kísértem. Utána voltunk egy normális buliban pár nagyon szép lány ismerőse van az egyik barátunknak. És az egyik 17 éves csak rá mászott meg a 20-on éves egyetemisták is flörtőltek vele. A lényeg, hogy megcsokolta. Illetve a melleit ami alig volt neki nyomkodta oda a szájához ő pedig puszilgatta. Persze akkor még polon keresztül utána a lány haza vitte. És megfektette a srácot. És elvileg mindig mostmar ha oda megy bulizni a srác ezt csinálja vele az a lány. De másoktól azt hallom csak beszélgetnek. Mégis hogyan szerezhetném meg ilyen lányokkal szemben. Amikor pl neki sincsen nagyon melle, segge sem. De nekem még annyira sem. Mind ketten vékonyak vagyunk. Csak ő szebb meg nekem lapoczkáig érő fekete hajam van. Neki meg fenékig érő barna haja. És neki minden második képe félmeztelen. És abban a társaságban a többi lány is ilyen csak nekik még az alakja is bomba. Mégis mit tegyek próbáljam én is lefektettni?

Lassan 17/L



2022. febr. 2. 21:46
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Komolyan mondom az egész storiból amit értettem hogy eki, füves cigi, és hogy dugni akarsz vele...ha ezt a hármat leírod az egészet meg is fogalmaztad volna.


Na de szerinted egy ilyen srácot olyan nehéz megszerezni? Amikor b..fasz még saját magát is össze hányja szerencsétlenkedésében?...mert szerintem egy szó elég neki "gyere dugjál" és kész. Ahogy elnézem úgyis a sablonoknál ragadtatok meg még...kérj tőle cuccot tépj be vele aztán kb ennyi..

2022. febr. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
#1: 👍
2022. febr. 2. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
91%
Remek ízlésed van. Mindenre kapható, kb gerinctelen kis drogos suhanc.... Tudod kinek kellene! Aztán meg jön a rinya, hogy sokat drogozik, meg melletted csajozik...
2022. febr. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

A legegyszerűbb talán az, ha szervezel a bulit, elhívod őt is, aztán a pia hatása alatt mehet bármi.

Mondjuk én a történések felétől már kiábrándultam volna, de mindegy...

2022. febr. 2. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
96%

Na mostmar nagyon kivancsival tettel hogy ki ez a felisten:D


Hanyas utan, tudod kiket dugott meg miko ott voltal, raadasul lese szar teged..es meg te akarsz kezdemenyezni


Na basszus en hulye meg udvarolgattam fiatal koromban.. hat a tokom se tudta hogy igyis lehet muffhoz jutni :D

2022. febr. 2. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Majd utána, amikor már a csak élete is romokban hever, majd rinyál, hogy "minden pasi egy mocskos disznó".
2022. febr. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
komolyan egy ekis drogos alkesz nyomorék miatt tepersz így? hát ha csak baszni akarsz keress valami normális faszit, meg amúgy is. azt az ilyenek után fogsz sírni h minden fiú ugyanolyan, a normális fiúk, férfiak meg egyedül vannak. Gáz vagy.
2022. febr. 10. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!