Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan szerezhetem meg?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szerezhetem meg?

Figyelt kérdés

Szasztok. Instarol megtetszett egy fiu,egy varosban lakunk de meg nem lattuk egymast meg akkor nagyon megteszett nekem,mintha mar 100eve ismernem,de viszon ugy voltam vele h o azt sem tudja hogy letezem.aztan joba lettem a hugaval fogalmam sem volt hogy neki van egy huga, aztan kiderult hogy akivel beszelek a huga,nagyon joba lettunk mar nagyon sokszor talalkoztunk, az elso talalkozon azt mondta hogy ismer a fiu instarol,azert mert a hevarjaval joba voltam. Na hat de nem is az a lenyeg, hanem hogy felmentem hozzajuk mar nagyon vartam hogy lassam eloben,mikor mentunk el akkor jott haza,par pillanatra lattam koszont.aztan penteken is voltam naluk,akkor egy pillanatra ki is jott hozzank


Nem tudom h hogy all hozzam hogy mint egy kislany aki a huga baratnoje, vagy hogy erdekli e hogy ott vagyok es ugyan azt erzi mint en azt a zavarodotsagot.


Azt gondolom hogy tovabbra is talalkoznunk kell es hatha joba leszunk.



2021. febr. 1. 12:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mint egy kislány aki a húga barátnője.
2021. febr. 1. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak az én véleményem de nekem az jött le így az utolsó mondatból hogy csak azért találkozol azzal a lánnyal hogy talalkozz a battyaval. Meg szerintem a fiú csak egy kislánynak tekint téged aki a húga barátnője.
2021. febr. 1. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Szerintem nem:D
2021. febr. 1. 13:20
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
elég fontos lenne tudni, hogy milyen idősek vagytok, mert így sok minden lehet - de egyelőre szerintem csak a hugi barátnője vagy számára
2021. febr. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Hány évesek vagytok amúgy?

(mert ha mondjuk te 12 a srác meg 18 akkor mindig is csak a húga barátnőjének fog tekinteni bármit is teszel)

2021. febr. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Odamész, beszélsz vele és akár elhívod egy találkára. Vagy írsz neki a neten és lesz valami. Röviden teszel valamilyen első lépést, mivel ő nem akar, aminek simán lehet az az oka, hogy nem akar tőled semmit (főleg ha nagyon fiatal vagy).


Ha nem jössz be neki, akkor bárhogy kapálózhatsz, nincs olyan hogy majd "megszerzed".


Szerintem is szimplán a hugi barátnőjének tekint, és nagyon remélem, hogy nem csak a srác miatt vagy vele ilyen jóban, mert az elég gerinctelen lenne.

2021. febr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Próbálsz bele többet látni, de valószínűleg csak egy gyereknek tart, aki a huga barátnője.
2021. febr. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is kicsit túl gondolod és próbálod magadnak is bemesélni, hogy nem csak egy kislányt lát benned. De szerintem egyenlőre nem különösen érdekled. De ez nem azt jelenti, hogy nem lehet ebből később semmi. Csak hát kéne több tali, beszélgetések stb.
2021. febr. 1. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!