Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Sokan hogy tudnak tiniként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sokan hogy tudnak tiniként évekre párt taláni?

Figyelt kérdés

Én még felnőttként sem tudok. Más tízen éves hogy tud évekre szólót taláni?

Mit nem adtam volna abban a korban egy aranyos barátnőért nyáriszünetben találkozgatni, de jó lett volna.

Hogy csinálják sokan? Szerencsések csak simán?


2022. febr. 3. 14:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mert úgy állnak hozzá. Én is rögtön úgy álltam hozzá, hogy az igazit keresem, átmenetileg nekem nem kell senki. Tiniként nem is lett, fiatal felnőttként már jött.
2022. febr. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
42%
Sokan időben rájönnek, hogy az alsóbb polcos termék is lehet finom és tápláló.
2022. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokan vágynak kapcsolatra, sőt komolyra hosszútávúra. Én sosem éltem a lehetőséggel, pár hónap után nem bírom a kötöttséget, mindig szakítanunk kellett. Ehhez mindkét félnek le kell mondania dolgokról. Találni ilyet szerintem nem nehéz, de aztán megtartani már más kérdés.
2022. febr. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ehhez szerencse kell. Nekem a barátom az első mindenben, de én neki nem. Ahhoz, hogy ő legyen az első az is kellett, hogy mással ne jöjjön össze.

(Abban az időszakban csak vele ismerkedtem, de előtte lévő időben lett volna más is, akivel nem jött össze.) tehát ezért írom, hogy azért szerencse is kell hozzá.

Azert remélem meg is marad a kincs:)

2022. febr. 3. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
hozzaallas kerdese
2022. febr. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Két volt osztálytársam pl. úgy van együtt már lassan 12 éve, hogy sosem gondoltak a jövőre. Nem úgy jöttek össze, hogy hosszútávút akartak, nem is terveztek sokkal előbbre, egyszerűen csak élvezték az együttlétet.

Szerintem konkrétan hosszú távú kapcsolatot nem érdemes keresni, mert rengeteg csalódás érhet. Egyszerűbb, ha csak éled az életedet, összejössz pár lánnyal, aztán úgy is sokáig tart majd, ha összeilletek.:)

2022. febr. 3. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szociális érzékenység kérdése.

Van, akivel egyszerűen könnyű kijönni.

Azoknak nyilván könnyebben jön a kapcsolat is.

2022. febr. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!