Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lányok közül is van aki nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok közül is van aki nem tud párt találni könnyen?

Figyelt kérdés

Valamiért azt gondolom hogy ez általában a fiúk gondja és a lányok könnyen tudnak barátot találni ha szeretnének.


Ha Neked nem megy könnyen akkor ennek szerinted mi az oka? (belső, külső)


2021. febr. 21. 20:54
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
61%
Lányoknak azért nem megy mert válogatnak, fiúknak azért mert nincs is miből válogatni XD
2021. febr. 21. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%

Relatív, hogy mi számít könnyűnek vagy nehéznek ilyen szempontból. Nálam pl akikkel eddig próbálkoztam végül mind visszautasítottak, és én is utasítottam el néhány fiút, de csak azért, mert nem éreztem a kölcsönös vonzalmat, ami nélkül szerintem eleve baromság belevágni egy kapcsolatba. Úgyhogy nem is volt még kapcsolatom, aminek szerintem inkább külső okai vannak, de nem keseredem el, majd ha lesz olyan, akivel kölcsönösen megfelelünk egymásnak, akkor lesz kapcsolatom. Fiatal vagyok még, időm mint a tenger.

16L

2021. febr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
74%
Kb 10x annyi fiúnak vannak társkeresési problémái, mint lánynak. De többségük nem is akar kapcsolatot, vagy nagyon válogatós. Még a legr**nyább lányok is királynőnek képzelik magukat, akik kegyeiért fiúk hada sorakozik.
2021. febr. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon egyszerű az oka.


Bocsánat, lehet le fognak pontozni, de ez lesz az igazság.


Sokkal jobban hangzik az, hogy "D*gj meg!", mint az, hogy "Meg akarlak d*gni!"...


Persze ez így nagyon kisarkított, egy kapcsolatban nem ez a lényeg nyílvánvalóan.


De ha ezen a két mondaton elgondolkodunk, látjuk, hogy valójában ez áll a háttérben.

2021. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Jelen! Ennek annyi az oka, hogy ocsmány vagyok mint a szar, soha nem jöttem be senkinek. Még szerencse, hogy amúgy sem vágyom kapcsolatra, szexre meg főleg.
2021. febr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Én biszex lány vagyok de még így sem megy könnyen. Fiúk terén azért nem mert eléggé megrendült a bizalmam jelenleg bennük (tudom nem szabadna általánosítani de sok rossz tapasztalat ára). Lányok terén meg még nehezebb lenne ismerkedni, nem találok igazából senki sem, sem online sem élőben

17/L

2021. febr. 21. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 oneswfanboy ***** válasza:
100%
Én meg egy 27 éves pasi vagyok, nekem se megy könnyen. Kb. mission impossible az egész..
2021. febr. 21. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ronda vagyok csak balf@sz. Tehát nem csak a kinézet számít, mint azt sokan hiszik.
2021. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

#5 erre azért kíváncsi lennék... :D


#8 hogy lehetsz balfasz nőként? :P

2021. febr. 25. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
#9 Fiú vagyok xD
2021. márc. 1. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!