Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg könnyebb művészként...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg könnyebb művészként párt találni, mint rosszfiúként?

Figyelt kérdés
Pár évvel ezelőtt még mindenki nyomta, hogy ha nem vagy "rosszfiú" akkor esélyed sincs, de mostanában egyre több lányismerősöm nyavalyog, hogy "Jajj már elegem van a rosszfiúkból..." Rákerestem és volt pár oldal ahol azt írták, hogy a rosszfiúság már kiment a divatból. Tényleg kiment volna a divatból, vagy csak a én környezetemben őrült meg mindenki?
2020. máj. 20. 10:49
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Vagy nem törődsz a "divattal", és leszel önmagad... Ne az határozzon meg, hogy a közvélemény mit diktál.
2020. máj. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
67%
Egy zenész srácnak esetleg könnyebb, de ez személyfüggő. A rossafiúk sose kopnak majd ki a divatból szerintem. De tényleg add önmagad...
2020. máj. 20. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Ha csak dugni akarsz akkor legyél rosszfiú, valószínűleg hasonló lányt fogsz találni. Ha normális lányt akarsz akkor legyél normális.
2020. máj. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

Ez a rossz fiú dolog szerintem butaság. Miért vonzódna bárki egy olyan pasihoz, aki bántalmazza vagy bunkó vele vagy önző? Mármint nyilván most a mentálisan egészséges nőkre gondolok, nem mondjuk a passzív agresszívekre.


Nem rossz fiúnak kell lenni, hanem szenvedélyes férfinak. Hideg fej forró szív!


A művészek meg igenis nagyon vonzók, mert fejlesztik önmagukat abban, ami a szenvedélyük és ismét visszatértünk a szenvedélyességhez.

2020. máj. 20. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sose kellett “rosszfiú”, ami vagy a szimpla bunkó parasztot vagy rosszabb esetben a közönséges bűnözőt jelenti az én olvasatomban. Vagy van az a szánalmas kategória, aki azért nevezi magát annak, mert megiszik egy üveg Kőbányait, aztán kiborítja a kukát a buszmegállóban, mert ő milyen kemény. Hát komolyan, egyik vonzóbb, mint a másik :))
2020. máj. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 $$$$$ ***** válasza:
100%
Rossz fiu?😂 Most komolyan van olyan aki azt mondja ,hogy ő rosszfiu?😂 Szerintem az inkabb szanalmas XD. Kb 6.osztalyos felfogas XD . Mit takar nallatok rosszfiu fogalma ? Mert ha azt hogy bunko a lanyokkal akkor ne csodalkozz hogy nem talalsz senkit se... A lanyokkal kedvesnek kell lenni es oda figyelni rajuk. A lanyok 99%-a azt szereti ha egy ferfiban vedelmezőt lát meg odafigyel rá. Nem pedig ha bunko es lekezelő vele. Nem is ferfi az olyan...
2020. máj. 20. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Olyan lányt igen, akinek ez imponál. Akinek nem, olyat értelemszerűen nem.
2020. máj. 20. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

[link]


Ez sosem megy ki a divatból. Az igazi rosszfiúk azok is maradnak.

2020. máj. 20. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem ettől függ, mindenkinek más jon be.
2020. máj. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!