Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy csúnya és visszahúzódó...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy csúnya és visszahúzódó lánynak van esélye párt találni?

Figyelt kérdés

Régen sokat bántottak általános iskolában ezért lettem zárkózott és önbizalomhiányos.

Általában szorongok ismeretlen emberek között ezért szabadidőm nagy részét otthon töltöm.

Még nem volt kapcsolatom és félek hogy nem is lesz az előnytelen külső és belső tulajdonságaim miatt.

Ez sokáig nem zavart megszoktam az egyedüllétet.

Viszont mégiscsak jó lenne megtalálni a lelkitársamat akivel kölcsönösen szeretjük egymást és átélni mindent ami a szerelemmel jár.

Attól tartok hogy ez csak egy álom marad ezért kíváncsiságból kérdezem hogy ti össze jönnétek e ilyen lánnyal?

Őszinte válaszokat kérek 🥺



2020. ápr. 5. 17:31
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Lánynak hogyne lenne, inkább egy fiúnak nincs
2020. ápr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

A csúnyaság teljesen relatív dolog.

Lehet, van akinek te vagy a legszebb.

2020. ápr. 5. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Igen, egy hasonló fiú személyében.
2020. ápr. 5. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Hány éves vagy?

Természetesen van esélyed párt találni, csak legyél kicsit nyíltabb és akkor hamarabb megtalálod a jó társaságot és azzal együtt a jó palit;)

A külsőddel nincs semmi baj, engem is bsztattak általánosban meg csúfoltak de b.sszák meg mi így vagyunk jók

Mindenki szép a maga módján, szerintem ne bánkódj ezen

2020. ápr. 5. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok.
2020. ápr. 5. 18:34
 6/9 anonim ***** válasza:
90%
Nem lehet érdemben válaszolni erre a kérdésre. Akinek tetszel, azzal majd össze tudsz jönni. Alap dolog, hogy külsőleg vonzó legyen számunkra a párunk.
2020. ápr. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
92%
Van. Volt egy lány osztálytársam, akivel én ugyan jóban voltam, de sokak csak elmentek mellette. Túlsúlyos és csúnyácska volt és még valamilyen problémából adódóan büdös is, mégis lett párja és gyereke. Én meg itt vagyok átlagos férfiként, azóta is egyedül, mert belőlem meg hiányzik valami, ami kell az ismerkedéshez. Arra is van esély, hogy találok valakit (0.1%), neked ennél jóval több esélyed van. F
2020. ápr. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 opened paradise ***** válasza:
91%

Ismertem egy lányt, akit szintén sokat bántottak, elég durva dolgokkal... És rondának gondolta magát.

Nagyon sokáig bele voltam esve:D

Szóval szerintem ne aggódj emiatt.

2020. ápr. 6. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
76%
Szia! Nekem van egy 20-éves lányom akinek a szűk családján kívül nincs senkije. Nincs baráti társasága és még barátja sem volt. A baráti társasága nem alakult ki azért mert kicsit visszahúzód és azért is mert kisvárosban élünk,vagy inkább falunak nevezném ahol nem igazán lehet ismerkedni. Szerintem az,hogy valaki csúnya vagy szép nagyon relatív: Mindenkinek más és más tetszik. Ha esetleg levelező társat keresel egy lánnyal akkor nyugodtan írhatsz a lányomnak,mert ő is olyan zárkózott mind te. ha gondolod írj privátban és megadom a lányom elérhetőségét. Igaz,hogy ő csak egy barátnő lenne,de mégis csak egy kis társaság a számodra.Tudnátok sokak dumálni!
2020. ápr. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!