Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fogok valaha is párt találni?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fogok valaha is párt találni?

Figyelt kérdés
Az a problémám, hogy nagyon rosszak a fogaim, az egyik elölsőnek sötétebb a színe, mint a többinek, és attól félek, hogy emiatt senki nem akar majd járni velem, és megcsókolni. Tudom, hogy sokan találnak partnert, pl. akkor is, ha mondjuk kövérek, vagy szemüvegesek, de a fogak ápoltsága az más. Félek, hogy elutasítanak, megítélnek. Nagyon szeretnék családot, és egy szerető partnert, de olyan kilatástalannak érzem a helyzetem. :/
2020. márc. 19. 17:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Meg tudom, hogy lehet a rossz fogamra mondjuk koronát rakni, de még azért túl fiatal vagyok hozzá, hogy ilyet csináltassak...
2020. márc. 19. 17:09
 2/9 anonim válasza:
70%

Meg kell csináltatni, fontisabb mint tele tetováltatni magad !

23/F

2020. márc. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lány, vagy fiú lennél?
2020. márc. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
19/L
2020. márc. 19. 17:21
 5/9 Lazy Lover ***** válasza:
Persze fogsz de csináltasd meg ma már nem drága a fogcsináltatás
2020. márc. 19. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
76%

Ha csak annyi a baj, hogy sötétebb a színe pár ezerért húznak rá egy kis tömőanyagot. Nekem így van.

Hianyzik a 4es fogam, mégis tetszek a fiúknak.

2020. márc. 19. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
31%
Ha csunya vagy mind a bün akkor ne várj magadnak se pasit se csajt adtol függ milyen falyta vagy lány vagy fiu
2020. márc. 20. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7 ülj le 1-es:)
2020. márc. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan már, egy fog miatt? Enyém se tökéletes. Ha szeretnél ismerkedni vagy kérdezni valamit írj nyugodtan, én elmondom neked milyen a szeretet, mert rohadtul nem a külsőre számít a legjobban. Egy fog nem lehet kifogás, plusz azt meg is lehet csináltatni meg ilyenek! Írj nyugodtan

19f

2020. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!